YouTube پس از اعتراف به ارسال پیام های نامناسب به نوجوانان ، از تأثیرگذار زیبایی جیمز چارلز جلوگیری به عمل آورد

همکاری سابق شخصیت “CoverBoy” و شخصیت های رسانه های اجتماعی با Morphe نیز به پایان رسیده است

کانال YouTube جیمز چارلز ، تأثیرگذار زیبایی ، پس از اعتراف به ارسال پیامهای صریح جنسی به پسران 16 ساله ، از رده خارج شد.

چارلز که 25 میلیون مشترک در بستر ویدئویی دارد ، دیگر از طریق برنامه مشارکت YouTube درآمد تبلیغاتی دریافت نمی کند.

YouTube “مسئولیت خالق” خود را در مورد کانال چارلز اعمال کرده است ، که در آن آمده است: “به یاد داشته باشید که به عنوان سازندگان YouTube ، شما باید هم در داخل و هم در خارج از سیستم عامل مسئولیت خود را حفظ کنید. اگر ببینیم رفتار یک سازنده درون و یا خارج از سیستم عامل آسیب می رساند کاربران ، جامعه ، کارمندان یا اکوسیستم ما ممکن است برای محافظت از جامعه اقدامی انجام دهیم. “

رفتاری که در YouTube مجازات می شود شامل “آسیب سو mal به دیگران” و “مشارکت در سو violence استفاده یا خشونت ، نشان دادن بی رحمی یا مشارکت در رفتارهای متقلبانه و فریبنده است که منجر به آسیب به دنیای واقعی می شود.”

این دومین مشاغلی است که روابط عمومی خود را با این جوان 21 ساله قطع می کند. در روز جمعه 17 آوریل ، مارک لوازم آرایشی رنگی Morphe و Charles پایان همکاری سه ساله خود را اعلام کردند.

طبق بیانیه مورف ، هر دو طرف توافق کرده اند که “فروش پایین” پالت ها و برس های آرایش Morphe x James Charles را به پایان برسانند.

در اوایل این ماه ، چارلز ویدئویی با عنوان “خود را مسئول دانستن” منتشر کرد که در آن وی پذیرفت و برای دو حادثه ای که به ارسال “پیام های نامناسب” متهم شده بود – یکی در سال گذشته و دیگری اخیراً – به دو نفر در Snapchat متهم شد.

او ادعا می کند از کم سن بودن آنها آگاهی نداشته و این زوج درباره سن خود دروغ گفته اند. این فیلم بیش از هشت میلیون بار مشاهده شده است.


https://www.youtube.com/watch؟v=GsjwRp8_lWA

چارلز از طریق توییتر گفت: “از زمان ارسال آن ویدئو ، افراد زیادی با مجموعه ای از داستان های گمراه کننده و ادعاهای دروغین روبرو شده اند که توسط بسیاری از خالقان و رسانه های خبری در مورد آنها گزارش شده است.”

“تیم حقوقی من اقداماتی را علیه افرادی که اطلاعات نادرست را گسترش داده و یا داستانهای کاملاً جعلی ایجاد کرده اند آغاز کرده است ، زیرا این کار بسیار فراتر رفته است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>