Wonho در پیراهن ، خیال پردازی و اینستاگرام | مصاحبه

ما در حالی که وی از سال 2015 تا 2019 عضوی از Monsta X بود با وجود شکمی از شکم ، گوشه هایی از این طرف Wonho را در میان هفت پسر دیگر مشاهده کردیم. یک لحظه بدون پیراهن در آنجا وونهو خیلی زود به داشتن حسادت انگیزترین بدن در کی پاپ مشهور شد. حتی همسن و سالان او نیز در نمایش های جایزه مسحور هیکل کوچک او شدند. به جای فرار از این تصویر به عنوان یک تکنواز ، وونو حرکت را ادامه داد و اثبات کرد که از اعتماد به نفس بالایی برخوردار است ، اما کاملاً پوشیده نیست. وی توضیح می دهد: “من می خواهم مثل خودم واقعی نشان دهم كه روزانه چطور هستم و در صحنه مثل خودم عمل می كنم”

در سطح عمیق تر ، وونهو فقط کارهایی را نمی کند که باعث می شود به او احساس بهترین – او همچنین همان کاری را انجام می دهد که فکر می کند برایش مناسب است هر کس. وونوو نشان می دهد: “من احساس مسئولیت می كنم كه خودم مرحله را پر كنم.” اگر این بدان معنی است که بدون پیراهن این کار را انجام می دهید ، همینطور باشد.

پس از سالها لیز خوردن بندها ، کت و شلوارهای سفت و شلوار چرمی ، زیبایی انفرادی در معرض Wonho به طور معمول شامل پیراهن های مش ، کت های باز شده ، تاپ های کراپ و بلوزهای مات است که دکمه های آن باقی مانده است. اصولاً ، تا زمانی که چیزی خیلی تنگ ، حجیم یا محدود کننده نباشد ، وونو می گوید آن را می پوشد. وی اذعان می کند: “من واقعاً کت و شلوار یا هر چیزی را که بیش از حد لباس پوشیده باشد دوست ندارم.” وقتی عنوان می کنم این ممکن است روش ترجمه ورزشی و اشتیاق او برای رسیدن به زیبایی صحنه باشد ، وونو به سرعت موافقت می کند. وی اظهار داشت: “من می گویم”.

مواجهه با مینیمالیسم

همان ظاهر کم کلید به سمت پوست و مو Wonho نیز گسترش می یابد. همانطور که صحبت می کنیم ، وونهو آنقدر بزرگ لبخند می زند که اگر واقعا بخواهم می توانم دندان های مولر او را ببینم. رنگ درخشان او بدون آرایش و رژیم گسترده مراقبت از پوست است. وقتی دومی در مصاحبه ما مطرح شد ، وونو به من می گوید تمام کاری که برای مراقبت از پوست خود انجام می دهد این است که آن را بشویید و بر روی تونر بزنید.

من به سختی می توانم شوک خود را از کمبود مرطوب کننده در کارهای روزمره خود پنهان کنم. فکر می کنم برای زنده ماندن به یکی احتیاج دارم. به دلایلی ، او به من می گوید از این کار حسادت می کند. اگر شما از من بپرسید به طور خلاصه این Wonho است. در طول سالهای عبور از مسیرهای عبور با Wonho در طول مدت حضورش در Monsta X ، متوجه شدم که او این نگرانی خنثی کننده از مردم اطرافش را دارد. Wonho همیشه توجه می کند ، حتی زمانی که فکر نمی کنید او اینگونه باشد. اما من دور می شوم.

Wonho با موهای سرخابی در سال 2019

گتی ایماژ

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>