WIPOTEC-OCS برای نمایش آزمایشی چرخشی نوآورانه در حال حرکت در COSMOPROF آمریکای شمالی

با قابلیت حمل حداکثر 400 قطعه در دقیقه ، HC-A-IS Checkweigher به طور موثری به از بین بردن زیرآبی های مخرب شهرت یا پر شدن هزینه های اضافی کمک می کند

WIPOTEC-OCS ، تولید کننده و تأمین کننده پیشرو در توزین دقیق حرکت ، راه حل های ردیابی و ردیابی / ضد جعل و تجهیزات اسکن اشعه ایکس ، نمایش های جدیدی از یک سیستم توزین متحرک و متحرک در تاریخ 29 تا 31 اوت را ارائه می دهد. در لاس وگاس

در غرفه شماره 5087 ، این شرکت HC-A-IS Checkweigher خود را به نمایش می گذارد که برای توزین دقیق محصولات استوانه ای غالباً لرزان مانند بطری ها ، شیشه ها و ویال های مشترک لوازم آرایشی طراحی شده است.

HC-A-IS Checkweigher از سلولهای توزین امضاEC الکترو مغناطیسی (EMFR) WIPOTEC استفاده می کند ، این یک تکنیک نسل بعدی است که نتایج توزین مطلوب را حتی در سرعت های بالای خط تضمین می کند.

این دستگاه دارای یک سیستم توزین توزین است که هر محصول را تفکیک می کند ، آن را به طور مستقل وزن می کند و آن را به خط باز می گرداند ، حتی در سرعت های بالا نیز دقت مثال زدنی را ارائه می دهد. دقت حاصله به از بین بردن زیرآبی های مخرب شهرت یا پربارهای پرهزینه کمک می کند.

حداکثر توان HC-A-IS Checkweigher 400 قطعه در دقیقه است و به راحتی در خطوط بسته بندی موجود جای می گیرد. در تنظیمات چرخان ستاره چرخشی انعطاف پذیر موجود است که می تواند وزن یک ، دو ، سه یا چهار محصول را همزمان داشته باشد.

دستگاه دارای یک طراحی ارگونومیک منحصر به فرد است که اجازه می دهد HC-A-IS تقریباً در هر موقعیت مجاور یک خط بسته بندی قرار گیرد. قطع خط تولید ضروری نیست ، و نصب ساده ماشین چک بیشتر ساده می شود.

دستگاه بررسي شامل انتخاب گسترده اي از دستگاه هاي مرتب سازي و گزينه هاي دستيابي به محصول براي برآورده ساختن نيازهاي خاص محصول است. در صورت لزوم ، WIPOTEC همچنین می تواند مکانیزم کاربری محصول را برای سفارش خود مهندسی کند. این دستگاه از یک نمایشگر لمسی 15 اینچی برای عملکردهای آسان منو محور برخوردار است.

الیزه گالا ، مدیر حساب کلیدی ، لوازم آرایشی و مراقبت های شخصی برای WIPOTEC-OC گفت: “بازرسان دقیق مانند HC-A-IS ما برای کنترل کیفیت بالا در بخش لوازم آرایشی که به طور فزاینده ای رقابت می کنند ، پاسخ می دهند ، بدون اینکه از توان بالایی استفاده کنند.”

“ما مشتاقانه منتظر به نمایش گذاشتن دستگاه توزین متمایز کننده و محافظت از مارک تجاری در COSMOPROF آمریکای شمالی هستیم ، در حالی که نمایش های تعاملی در غرفه ما به طور منظم در طول نمایشگاه برگزار می شود.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>