Willow Smith به عنوان چهره ایزدبانوی بیگانه موگلر رونمایی شد

این عطر اولین عرضه این برند تحت L’Oréal است

راک و بازیگر آمریکایی Willow Smith به عنوان چهره آخرین عطر موگلر ، Alien Goddess نامگذاری شده است.

دختر زوج قدرت هالیوود ویل اسمیت و جادا پینکت اسمیت توسطmuglerofficial در یک پست اینستاگرامی و اعلام این خبر به عنوان “تجسم واقعی موج جدیدی از زنانگی” و “موزای مدرن” توصیف شد.

این پست ادامه داد: “Willow Smith استانداردهای اجتماعی و هنجارهای جنسیتی را به چالش می کشد و بدون شک تجسم زمینی # Muglerfragrance بعدی ما خواهد بود.”

خواننده “روح شفاف” در صفحه اینستاگرام خودش افزود: “#AlienGoddess مانیفست است. این ما را ترغیب می کند که کاملاً خودمان باشیم ، آنچه را که ما را با افتخار منحصر به فرد می کند ، به زبان بیاوریم. “

Alien Goddess اولین رایحه Mugler خواهد بود که تحت مالکیت L’Oréal راه اندازی شده است. L’Oréal در اقدامی که در سال 2019 اعلام شد ، بخش عطر و مارک تجاری این برند را از گروه Clarins خریداری کرد.

Alien اصلی ، اولین بار در سال 2005 به بازار عرضه شد ، عطری است چوبی کهربا و با رایحه بالا یاس.

علی رغم اینکه بیش از یک دهه از حضور آن در بازار گذشته است ، اما همچنان چهارمین عطر پرفروش The Fragrance Shop در سال 2021 است که بسیار رایج است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>