Wet n Wild’s Spongebob Squarepants Collection یک جمع آوری کامل است | جزئیات ، اکنون خرید کنید

اگر با شنیدن نوای یک دزد دریایی خبیث با آواز خواندن “اووووو ، چه کسی در آناناس در زیر دریا زندگی می کند؟” بزرگ شد ، دست خود را بالا ببر. من از بقیه شعرهای شما صرفه جویی می کنم ، اما امیدوارم تنها کسی نباشید که جایگاه ویژه ای در قلب من برای شلوار باب اسفنجی و خنده جیر جیر و بلند او و همچنین بقیه قسمت های پایین بیکینی دارد خدمه

خوب ، برای همه مضامین همفکر من ، من خوشحالم که به اشتراک می گذارم Wet n Wild مجموعه خود را با مضمون SpongeBob منتشر کرد – و در واقع خیلی خوب. نه تنها همه چیز عالی است (گرانترین کالای پالت سایه چشم است که با قیمت 15 دلار به صدا در می آید) ، بلکه کیفیت از نظر رنگدانه ، طول عمر و بسته بندی کلی سرگرم کننده در آن بالا است.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک

به عنوان یک جذابیت سردبیر ، من غرق در پرتاب آرایش و خانه آناناسم – منظورم آپارتمان شهر نیویورک است – همیشه دارای جدیدترین رژ لب ها ، هایلایترها و پالت های سایه چشم است ، اما این مجموعه می تواند برجسته شود و باعث شادی شود. من همیشه از یک دوز نوستالژی سالم قدردانی می کنم (بالاخره من بچه 90 هستم) ، اما چیزی که بیشتر در مورد محصولاتی که در بالا می بینید دوست دارم ، عنصر کاربردی بودن آن است.

یک تکه از جعبه روابط عمومی Wet n Wild SpongeBob SquarePants و محصولات در زمینه سفید

Wet n Wild SpongeBob SquarePants PR Box

منظورتون رو یکبار می بینید شیرجه زدن در هر مورد را بدست آورید ، بنابراین دمپایی و وسایل خود را بگیرید زیرا اکنون هر ثانیه به پایین بیکینی نزدیک می شویم:

اسفنج آرایشی باب اسفنجی ، پاتریک و اسکوئیدوارد (هر کدام 6 دلار)

حسن نیت ارائه میدهد از مارک

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>