War Paint با Wigan Warriors به ​​مبارزه علیه لکه بهداشت روان مردان ادامه می دهد

هدف از مارک آرایش مردانه و باشگاه راگبی لیگ برنده سوپرلیگ Betfred ، تقویت آگاهی و شروع گفتگوهای مثبت در مورد سلامت روان است

نام تجاری گریم مردانه War Paint با همکاری در لیگ لیگ راگبی Wigan Warriors برای فصل 2021 به کلیشه ها می دهد.

تیم برنده سوپرلیگ Betfred در منچستر بزرگ مستقر است ، منطقه ای که گفته می شود یکی از بالاترین میزان خودکشی مردان در انگلیس را دارد.

در تلاش برای پرداختن به این مسائل ، War Paint و Wigan Warriors یک سری ابتکارات را در طول فصل برای کمک به کسانی که از مشکلات بهداشت روان رنج می برند و گفتگوهای مثبت در مورد سلامت روان و سلامتی مردان را شروع می کنند ، آغاز می کنند.

دانیل گری ، بنیانگذار War Paint در مورد این مشارکت اظهار داشت: “من به دلیل مبارزات بهداشت روانی خودم از ایجاد War Paint الهام گرفتم و نمی توانستم بیشتر احساس افتخار کنم که ببینم رشد نام تجاری ما می تواند در کنار Wigan Warriors برای کمک به کار باشد. ما به این موضوع می پردازیم.

“من نمی توانم صبر کنم تا از برخی اقدامات ابتکاری که ما برای کمک به افراد دارای مشکلات بهداشت روان و افزایش آگاهی در بین جامعه لیگ راگبی در نظر گرفته ایم ، رونمایی کنم.”

این همکاری که در داخل و خارج از زمین برگزار می شود ، War Paint را در کیت های تمرین و تیم های گرم کننده تیم Wigan Warriors نشان می دهد که تلاش می کند پیام اصلی این برند را در مورد کلیشه های چالش برانگیز ، به مردان کمک کند تا اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند و به آنها پیشنهاد دهند انتخاب بیشتر در گزینه های مراقبت شخصی آنها.

شروع شروع تغییر

کریس رادلینسکی ، بازیکن سابق ویگان واریرز و انگلیس و مدیر اجرایی باشگاه ، افزود: “ما خوشحالیم که از War Paint برای مردان به عنوان اولین شریک کیت آموزشی و شریک رسمی بهداشت و سلامتی مردان استقبال می کنیم.

“در واقع ، بسیاری از هواداران انتظار ندارند که یک تیم لیگ راگبی با یک مارک آرایشی مشارکت داشته باشد ، که این اهمیت را مهمتر می کند ، زیرا ما این را فرصتی حیاتی برای شکستن باورهای غلط و ایجاد یک تغییر واقعی می دانیم. هم به این ورزش و هم به جامعه وسیع ما.

“ما می خواهیم از این مشاركت برای ایجاد اعتماد به نفس در مردان ، تشویق سلامتی و افزایش آگاهی از چالش های موضعی بهداشت روان استفاده كنیم كه در ورزش های حرفه ای به همان اندازه كه در زندگی روزمره وجود دارد ، به ویژه با توجه به 12 ماه گذشته برای همه ما.”

این همکاری اولین مشارکت War Paint با یک تیم بزرگ ورزشی انگلیس نیست. سال گذشته ، این برند با باشگاه فوتبال نورویچ سیتی قراردادی تاریخی منعقد کرد ، که شامل یک سریال YouTube با بازیگر و کمدین انگلیسی استفان فرای و دارن ادی بازیکن سابق FC نورویچ سیتی بود که به گری پیوست تا در مورد تجربیات خود در مورد مسائل بهداشت روان در کنار طیف وسیعی از مباحثی از میزان بالای خودکشی مردان تا تأثیر قفل شدن Covid-19.

در همین حال ، ماه گذشته ، این مارک از “اولین کتاب راهنمای آرایش در جهان” برای آقایان رونمایی کرد که شامل سابقه آرایش مردانه و همچنین راهنماهای راهنما برای کمک به مردان در آزمایش راحتتر لوازم آرایشی رنگی است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>