War Paint از کتابچه راهنمای آرایش “اولین جهانی” برای آقایان رونمایی کرد

این کتاب شامل نکات و ترفندهایی در مورد نحوه آرایش ، شامل تاریخچه آرایش مردانه و راهنماهای ابزار است.

War Paint for Men ، برند آرایش مردانه مستقر در انگلستان ، اولین کتاب آرایش ویژه مردان را به بازار عرضه کرده است.

i> Makeup For Men – The Manual From War Paint ، منتشر شده توسط Haynes ، حاوی نکات و اطلاعاتی کاربردی برای آرایش است که به مردان کمک می کند در هنگام استفاده از لوازم آرایشی رنگی راحت تر باشند.

این کتاب با تمرکز بر تکنیک های ساده و مراحل آسان برای پیگیری ، شامل تاریخچه آرایش مردانه ، راهنمای ابزار و کیت ها و همچنین نحوه استفاده از آرایش می باشد.

دنی گری ، بنیانگذار War Paint ، گفت: “من به این کتاب بسیار افتخار می کنم ، این یک واقعاً یک نقطه عطف شخصی برای من است و ای کاش چنین چیزی برای یادگیری داشتم.”

“من امیدوارم که به جوانان تازه وارد اعتماد به نفس و دانش لازم را برای استفاده از آرایش بدهد که به آنها کمک می کند احساس خوبی داشته باشند.

“این شامل همه مواردی است که شما برای شروع آرایش باید بدانید ، از اهمیت SPF ، تا نکات پنهان کننده که خماری را پنهان می کند.”

این کتاب با قیمت 13 پوند به فروش می رسد و خرید آن از طریق وب سایت مارک ، warpaintformen.com و خرده فروشان منتخب در دسترس است.

گری این برند را در سال 2018 تاسیس کرد تا به انگ های اطراف مردانی که آرایش می کنند پایان دهد.

در مدت زمان نسبتاً کوتاهی ، این برند تأثیر زیادی در بخش لوازم آرایشی گذاشته است.

War Paint اقدامات زیادی را برای مقابله با سلامت روان مردان آغاز کرده است از جمله یک ویدیوی YouTube با استفان فرای و مبارزات با شریک فوتبال Norwich City.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>