Verescence بطری های “مانند گوهر” را برای Bvlgari ایجاد می کند

مجموعه Bvlgari Allegra دارای پنج EDP و پنج ذره ذره بینی است

Verescence متخصص شیشه فرانسوی بطری های مجموعه عطر سازی جدید Bvlgari Allegra بولگاری را تولید کرده است.

این مجموعه در اوایل ماه جاری به بازار عرضه شد و دارای 5 ادو عطر ادای احترام به رم است – Rock’N’Rome ، Fiori d’Amore ، Dolce Estasi ، Riva Solare و Fantasia Veneta – و همچنین پنج ذره ذره بینی – Bergamotte ، Rose ، Patchouli ، Vanille، Musk – برای شخصی سازی و تقویت هر رایحه.

ادای احترام به میراث بولگاری به عنوان یک جواهر فروش ، بطری ها از سنگهای قیمتی الهام گرفته شده و در سه مکان تولید ایجاد شده اند: Verescence Mers-les-Bains ، Verescence Somme و Verescence Orne.

بطری های 50 میلی لیتری و 100 میلی لیتری با درپوش های شیشه ای به گونه ای طراحی شده اند که شبیه آمفورای رومی هستند و خطوط گرد آن نشانه هایی از برش سنگ قیمتی “cabochon” بولگاری است.

در همین حال ، کلاه و پایه وجهی یک ستون اشاره به ستون های رومی است.

از شیشه Verescence Extra-Flint برای شفافیت و درخشش استفاده شده است ، در حالی که برای تزئین چندین فرآیند ترکیب شده است. ترکیبات رنگی در Verescence Somme توسط فرآیند لاک زدن با استفاده از استنسیل ساخته شد ، در حالی که مهر زنی داغ روی یک سطح کروی برای نوشتن نام تجاری و عطر اعمال شد.

درپوش شیشه ای به دو عمل چسباندن بسیار پیچیده نیاز داشت که در Verescence Orne انجام شد: یک درج پلاستیکی و یک صفحه فلزی روی شیشه لاک الکل. طراحی شده است که کاملاً قابل بازیافت است و می توان اجزا را قبل از بازیافت جدا کرد.

در همین حال ، بطری 40 میلی لیتری ذره بین دارای بدنه ای وجهی است و با یک لاک براق و براق مات برای اثر چینی تزئین شده است تا از EDP ها متمایز شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>