Verescence با مجموعه ای از عطرهای قابل سفر در اندازه سفر قابل تعویض است که با شرکت تازه تاسیس پاریسی Marcelle Dormoy همکاری می کند

Verescence ، پیشرو در صنعت شیشه سازی جهان در صنعت زیبایی ، برای یک مجموعه اسپری Purse Spray با خانه عطر فرانسوی جوان Marcelle Dormoy همکاری کرده است

عطرهای Nacarat ، Heliodor و Gemma Veneris اکنون در یک بطری شیشه ای جدید با شکل کوچ نشینی قرار گرفته اند: CARA از La Collection Verescence در نسخه قابل شارژ 10 میلی لیتری.

بطری شیشه ای

ظریف و بی انتها ، بطری CARA در ابعادی به اندازه مسافرت ارائه می شود تا عطر مورد علاقه خود را به هرجایی که می خواهید ببرید. با یک بخش مربع ، از یک شبح باریک ، زاویه های گرد و کناره های صفحه تخت برخوردار است که یک منطقه دکوراسیون بهینه برای چاپ و دسترسی به آن را ارائه می دهد. پایه شیشه ای نور را بهتر می کند تا طراحی تصفیه شده بطری را بهتر بهبود بخشد.

طراحی محیط زیست

در یک رویکرد زیست محیطی ، مارسل دورمی CARA 10ml را با یک گردن پیچ (GPI 15 400) انتخاب کرده است که به کاربر اجازه می دهد تا پمپ را برای پر کردن بطری و جدا کردن آن از بطری در هنگام بازیافت ، باز کند.

“برای این مجموعه اسپری کیف پول جدید ، ما می خواستیم محصولی به زیبایی فضیلت بسازیم ، امکان پر کردن مجدد بطری یک مزیت واقعی است. همراه با یک کیف چرمی برنزه سبزیجات قابل تنظیم ، ساخته شده توسط leWORKSHOP ، کالاهای چرمی و تذهیب پاریسی کارگاه ، “می گوید لوئیز du Bessey ، بنیانگذار مارسل دورمی.

CARA از دانش ساخت شیشه Verescence La Granja سود می برد. این کارخانه که در یک ذخیره گاه زیست کره یونسکو واقع شده ، مرکز تعالی Verescence برای تولید بطری ها و شیشه های La Collection است.

Bérangère اظهار داشت: “ما بیش از هر چیز در رابطه با رویکرد طراحی محیط زیست ما توسط پروژه مارسل دورمی اغوا شدیم ، اما ما همچنین مشتاقانه از یک شرکت نوپا حمایت می کنیم که می خواهد عطر و طعم طاقچه را از طریق یک تجربه ابتکاری خرید دیجیتال برای همه قابل دسترسی کند.” راگونت ، مدیر بازاریابی و ارتباطات در Verescence.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>