UpCircle با طرح جدید پر کردن مجدداً مراقبت از پوست با مواد زائد صفر را ادامه می دهد

در حال حاضر مشتریان می توانند تخلیه های خود را به مارک “محصولات جانبی زیبایی” برگردانند تا در تلاش برای کاهش اثر کربن و هزینه های مصرف کننده ، دوباره پر کنند

مارک پایدار مراقبت از پوست ، UpCircle Beauty با رونمایی از طرح جدید بازگشت و پر کردن ، قدم بعدی را در سفر زیبایی زباله صفر خود برمی دارد.

با تحویل به موقع روز زمین در 22 آوریل ، مشتریان می توانند بسته بندی خالی خود را بدون هیچ گونه هزینه اضافی به مارک مستقر در انگلیس تحویل دهند ، در تلاش برای کاهش اثر کربن و هزینه های آن برای مصرف کننده.

سپس بسته بندی های برگشتی عقیم می شوند ، دوباره پر می شوند و به فرستنده اصلی بازگردانده می شوند ، در فرآیندی که به ساده ترین شکل ممکن طراحی شده است تا مشتریان را ترغیب به استفاده از خدمات جدید کند ، که “مشتاقانه منتظر” مصرف کنندگان است. با توجه به نام تجاری “زیبایی محصول”.

آنا برایتمن ، بنیانگذار UpCircle ، گفت: ”ما از اجرای طرح بازگشت بسته بندی خود بسیار هیجان زده هستیم.

“به عنوان یک مارک تجاری که کاملاً پیرامون اصول اقتصاد دایره ای طراحی شده و طول عمر مواد فرعی را افزایش می دهد ، استفاده از رویکرد یکسان با بسته بندی های ما کاری مغفول است.

“پس از موفقیت در خرده فروشی طیف ما در فروشگاه های بسته بندی فله بدون بسته بندی در سراسر کشور ، یک طرح بازگشت بسته بندی برای فروشگاه آنلاین خودمان همیشه جعبه علامت بعدی برای چک کردن بود.

“در اینجا به مرحله بعدی در تکامل نام تجاری ما است. مواد تشکیل دهنده دایره ای ، استفاده مدور از بسته بندی. این فقط منطقی است! ”

این سرویس در کل دامنه محصولات UpCircle در دسترس خواهد بود ، که شامل محصولات مراقبت از پوست ساخته شده از مواد زائد مجدد در صنایع از جمله آرگان ، چای ، آب میوه ، خرما ، زیتون و چوب است. تلاشی که باعث شده این برند بیش از 350 تن قهوه دست دوم را از کافه های لندن جمع کند.

در همین حال ، گفته می شود که تمام بسته بندی های مارک 100٪ قابل بازیافت هستند و به مشتریان این امکان را می دهد که ضمن مهربانی با کره زمین ، بسته های خود را برگردانند یا بازیافت کنند.

مشتریان می توانند محصولات را به صورت پر کردن خریداری کنند و 20٪ تخفیف از قیمت خرده فروشی اصلی کالا را در upcirclebeauty.com دریافت کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>