Unilever مفهوم محصول زیبایی قابل تعویض را در سراسر انگلستان گسترش می دهد

مجمع جهانی انگلیس و هلند طرح سوپرمارکت Asda دوستدار محیط زیست خود را آزمایش می کند تا به مصرف کنندگان در کاهش مصرف زباله و پلاستیک کمک کند.

در این روز جهانی دوباره پر کردن ، یونیلور آزمایش برنامه محصولات زیبایی قابل تعویض خود را به هفت سوپرمارکت در سراسر انگلیس گسترش داده است.

مجمع جهانی انگلیس و هلند ابتدا همکاری بسته بندی پایدار خود را با زنجیره مواد غذایی Asda از طریق شعبه خود در لیدز در اکتبر 2020 اعلام کرد.

با توجه به اینکه مصرف کنندگان به طور فزاینده ای از گزینه ها و ابتکارات سازگار با محیط زیست می خواهند ، مالک REN ، Hourglass و Paula’s Choice گفت که هدف آن ارزیابی عادات خریداران و آزمایش مدل های مختلف برای استفاده طولانی مدت از محصولات بدون پلاستیک قابل شارژ است.

سباستین موندن ، مدیر کل Unilever انگلستان و ایرلند و معاون اجرایی رئیس جمهور ، گفت: “برای مقابله با آلودگی پلاستیک با سرعت و فوریت مورد نیاز ، ما متعهد به ایجاد راه حل های مقیاس پذیر هستیم که هرچه بیشتر مردم را برای انتخاب پایدار آسان کند.”

مصرف کنندگان هم اکنون می توانند ژل دوش Radox ، شستشوی مایع دست ساده و شامپو و نرم کننده آلبرتو بالسام را در هفت مکان Asda در میدلتون ، راگبی ، Toryglen در گلاسگو ، یورک و میلتون کینز و همچنین فروشگاه های راحتی Co-op در Haddersfield و York دوباره پر کنند. .

برای اولین بار ، این شرکت چندملیتی همچنین در حال آزمایش طرح “بازگشت در حال حرکت” برای مصرف کنندگان فقیر است که می توانند یک بطری فولاد ضد زنگ از قبل پر شده را از قفسه برداشته و پس از استفاده در محل ، آن را در فروشگاه برگردانند. جمع شده تا تمیز و دوباره پر شود.

Unilever با فناوری Jo-Anne Chidley ، صاحب آشپزخانه زیبایی و بنیانگذار Return Refill Repeat ، همکاری کرده است.

چیدلی افزود: هدف ما دموكراتیك كردن اقتصاد مدور است ، با استفاده از طراحی Cradle to Cradle ، با مشاغلی مانند Unilever كار می كنیم تا مصرف كنندگان به محصولات پایدارتر دسترسی داشته باشند.

“با طراحی بسته بندی بصورت دایره ای و هوشمند در کنار ایستگاههای پیشرفته Refill و Return ، مصرف کنندگان پلاستیک را کاهش داده ، تأثیر آنها را ردیابی کرده و رفتار آنها را از یکی از بسته بندی های مصرفی به استفاده مجدد از آن تغییر می دهیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>