Unilever با انتخاب مارک مراقبت از پوست مورد علاقه اینترنت ، انتخاب Paula را انتخاب می کند

خوب ، به نظر می رسد که پائولا واقعاً انتخاب کرده است.

مارک مراقبت از پوست انتخاب پائولا قرارداد خرید را امضا کرده است Unilever، شرکت مادر در پشت بسیاری از مشهورترین نام های خانگی زیبایی و نظافت کشور از جمله Dove ، Vaseline ، St. Ives ، Pond’s ، Suave ، Tresemmé ، به علاوه تعداد زیادی از مارک های دیگر است. یونیلور در اعلامیه خرید خود جزئیات این معامله را فاش نکرد.

طبق گزارش WWD ، معامله مذکور هنوز بسته نشده است اما انتظار می رود تا سه ماهه سوم (که در جولای آغاز می شود و در سپتامبر به پایان می رسد). در صورت بروز ، مشتریان می توانند انتظار داشته باشند که دسترسی Paula’s Choice به طور قابل توجهی گسترش یابد. سانی جین ، رئیس زیبایی و مراقبت های شخصی Unilever درباره این معامله می گوید: “توسعه نمونه کارها یونیلور در بخش مراقبت از پوست با رشد بالا یکی از اولویت های استراتژیک ما است و من خوشحالم که Paula’s Choice در این سفر به ما می پیوندد.” اطلاعیه مطبوعاتی از Unilever.

طبق آن نسخه ، Paula’s Choice زیر چتر Unilever Prestige قرار خواهد گرفت ، زیر مجموعه ای از مارک ها که کیت سامرویل ، Dermalogica ، Murad و Tatcha و غیره را نیز در خود جای داده است. نام تجاری مستقیم به مصرف کننده ، معروف به شفافیت مواد تشکیل دهنده و واژه نامه آنلاین مواد تشکیل دهنده ، در سال 1995 توسط پائولا بگون تاسیس شد. در بیانیه مطبوعاتی ، بگون هیجان خود را از این معامله ابراز می کند. او می گوید: “من آنقدر هیجان زده هستم که یونیلور و انتخاب پائولا با یکدیگر پیوند می دهند.” “با Unilever ، ما می توانیم به کار و چشم انداز خود بپردازیم که 26 سال از تولید محصولات درخشان را می گذرانیم و با ایجاد اعتماد به نفس به مردم ، اعتماد به نفس ناشی از دانستن اینکه آنها به بهترین وجه از پوست خود مراقبت می کنند ، حاصل می شود.”

جذابیت برای اظهار نظر به هر دو گزینه Paula’s و Unilever رسیده است.


اخبار بیشتر صنعت زیبایی:


اکنون ، به برنامه زیبایی روزانه یک متخصص پوست مراجعه کنید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>