Ulta Beauty اولین خرده فروش زیبایی است که با Loop پلت فرم خرید اختصاصی را راه اندازی می کند

مدل ‘مرد شیر’ حلقه به مشتریان اجازه می دهد بسته بندی زیبایی خالی را برگردانند تا دوباره پر شود و دوباره استفاده شود

بزرگترین خرده فروش زیبایی ایالات متحده Ulta Beauty در حال بازگرداندن بسته بندی زیبایی خود از طریق سایت خرید جدید با شرکت بازیافت Loop ، برای مصرف کنندگان آگاه به محیط زیست آسان تر است.

از طریق سایت loopbyulta.com ، مشتریان می توانند اسکورهای زیبایی را از بین مارک های مختلف از جمله Burt’s Bees ، Dermalogica و Soapply خریداری کنند و بسته بندی را دوباره پر کنند و دوباره استفاده کنند.

برای استفاده از این سرویس ، مشتریان باید مبلغی را در ازای خرید محصول سپرده کمی بپردازند که پس از بازگرداندن بسته بندی محصول به شما مسترد می شود. قیمت ها از 1 تا 2 دلار آمریکا است.

این سایت گسترش همکاری Ulta با Loop است ، که با شروع پروژه زیبایی آگاهانه آن در سال 2020 آغاز شده است.

این طرح برای کمک به آموزش و راهنمایی مصرف کنندگان در زمینه انتخاب محصولات سازگار با محیط زیست طراحی شده است و بصورت آنلاین و فروشگاهی در دسترس است.

بازوی لوپ در ایالات متحده همچنین با Walgreens و Kroger مشارکت دارد ، جایی که مشتریان می توانند محصولات گسترده تری از محصولات مراقبت شخصی را خریداری کنند.

برای مصرف کنندگان بریتانیایی ، لوپ مدل “مرد شیر” خود را با مشارکت زنجیره ای سوپرمارکت تسکو ارائه کرده است و محصولاتی از Ren Skincare ، Molton Brown ، Beauty Kitchen و Nivea را ارائه می دهد.

تام سزاکی ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Loop ، گفت: “بازنگری در بسته بندی ها این فرصت را به صنعت می دهد تا طرح های لوکس و جدیدی را که پایدار هم هستند ، توسعه دهد.”

“مصرف کنندگان به طور فزاینده ای در این زمینه گزینه های مسئولیت پذیر زیست محیطی بیشتری را درخواست می کنند و این همکاری راه حل ساده و راحت را برای آنها فراهم می کند.”

رئیس جمهور اولتا ، دیو کیمبل ، افزود: “ما به عنوان خرده فروش برجسته زیبایی کشور ، وظیفه داریم که به طور مداوم صنعت را بهبود بخشیم و راه حل های نوآورانه ارائه دهیم.

“در حالی که ما در تلاشیم تا آگاهانه و آگاهانه ترین انتخاب محصول را به میهمانان خود ارائه دهیم ، این اولین همکاری مشترک با پیشگامان در Loop یک گام مهیج در سفر ما است.

“ما مشتاقانه منتظر هستیم كه میهمانان ما Loop by Ulta Beauty را در آغوش بگیرند ، زیرا همه ما با هم كار می كنیم تا میراثی ماندگار برای جهان خود ایجاد كنیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>