TSA ضد آفتاب های کامل را در کیف های دستی تأیید می کند

تصمیم گیری در مورد اینکه چه کاری با محصولات زیبایی مایع خود انجام دهید ممکن است پیچیده ترین قسمت سفر باشد. آیا نسخه های خرید خود را به اندازه جیب خریداری می کنید؟ آیا بطری های خالی و مینیاتوری خریداری می کنید تا خودتان پر از محصول شوید؟ آیا می گویید “آن را پیچ کنید” و مایعات خود را کاملاً خندق می کنید تا پس از رسیدن به مکانی که می خواهید اندازه های کامل را شکار کنید؟ به نظر می رسد هر کس روش خاص خود را دارد ، به نظر می رسد ، بسته به مقصد ، مدت زمانی که در آنجا خواهند بود و چقدر فضای اضافی در کیف خود دارند. اما اکنون ، یک کالای اصلی کاملاً باورنکردنی و مهم وجود دارد که همه ما می توانیم بدون ترس بسته بندی کنیم: ضد آفتاب.

بله اداره امنیت حمل و نقل (TSA) همین را اعلام کرد ضد آفتاب های سایز بزرگ اکنون در کیسه های دستی مجاز به پرواز هستند. به این دلیل که ضد آفتاب ها در گروه “مایعات پزشکی ضروری” قرار می گیرند (همانطور که باید) که در مقادیر بیشتری مجاز برای حمل است ، مادامی که “آنها را به مأموران امنیتی در ایست بازرسی اعلام کنید” ، طبق گفته دولت .

به طور خاص ، شما می توانید کرم های ضد آفتاب را تا 3.4 اونس مایع یا 100 میلی لیتر در یک کیف دستی قرار دهید. فقط باید اطمینان حاصل کنید که آنها را در یک کیسه شفاف و قابل جداسازی 1 کوارته بسته بندی کنید (مانند بقیه مایعات قابل حمل خود) و پس از رسیدن به ایست بازرسی امنیتی آنها را برای بازرسی ارائه دهید.

اگر در حال آماده شدن برای سفرهای آفتابی تابستانی هستید یا تازه در بازار خرید یک ضد آفتاب جدید هستید ، در اینجا چند مورد از این موارد ذکر شده است جذابیتموارد مورد علاقه برای بدن: Aveno Sensitive Skin Sunscreen Stick SPF 50، La Roche-Posay Anthelios Anti-Shine SPF 60+ Dry Touch Gel، Cream، EltaMD UV Pure Broad-Spectrum SPF 47.

جای تعجب نیست که متخصصان پوست بسیار لعنتی از این مقررات جدید هیجان زده می شوند. مونا گوهارا ، متخصص پوست دارای مجوز از هیئت مدیره مستقر در کانتیکت ، می گوید: “بسیار خوشحالیم که TSA باعث محافظت از آفتاب می شود.” همانطور که او توضیح می دهد ، هر وقت در آفتاب سپری می شود ، به کرم ضد آفتاب زیادی احتیاج دارد – او می تواند در یک تعطیلات از چندین بطری از این وسایل عبور کند. “برای حداکثر محافظت ، آکادمی پوست آمریکا توصیه می کند که طیف گسترده ای از 30 یا بالاتر را هر دو ساعت یا پس از تعریق زیاد یا شنا استفاده کنید. در اینجا متوقف نمی شود. شما باید یک کلوخه گلدان از کل بدن خود استفاده کنید تا واقعاً کار کند. ” قانون جدید ، او می گوید ، به مردم اجازه می دهد از اطراف در برابر آفتاب بسیار محافظت کنند.

معمولاً مردم این را نمی گویند اما از TSA متشکرم – اکنون محافظت از خود در برابر آفتاب سوختگی ، پیری زودرس ، تغییر رنگ ، سرطان پوست و موارد دیگر آسان تر خواهد بود. مسافرت هستید یا نه ، درخواست ، درخواست ، درخواست را فراموش نکنید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


اطلاعات بیشتر در مورد ضد آفتاب:


اکنون ، به برنامه زیبایی روزانه یک متخصص پوست مراجعه کنید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>