Tropic با جنگلداری انگلیس برای کاشت 7000 درخت در همپشایر همکاری می کند

نام تجاری مراقبت از پوست با هدف تهیه زیستگاه هایی برای حیات وحش و همچنین فضایی برای ارتقا سطح سلامتی مصرف کنندگان با این پروژه در پارک کشور Queen Elizabeth Country ارائه شده است.

فروش مستقیم نام تجاری مراقبت از پوست Tropic با تأمین بودجه برای کاشت 7000 درخت در همپشایر با مشارکت غیر انتفاعی فارستری انگلیس ، انگلیس را به مکانی سرسبز تبدیل کرده است.

این ابتکار عمل در شرایطی صورت می گیرد که محیط طبیعی در زندگی روزمره و رفاه حال مصرف کنندگان بیش از هر زمان دیگری حیاتی شده است ، در حالی که پیاده روی های روزمره از تنها فرصت های مصرف کنندگان در خارج از خانه در حین قفل های Covid-19 برخوردار است.

Tropic امیدوار است با کاشت جنگل جدید در پارک ملکه الیزابت کانتری در South Downs همپشایر – جایی که 20 هکتار از درختان خاکستر به دلیل ریزش خاکستر باید از بین برود – زیستگاه های بیشتری را برای شکوفایی حیات وحش محلی فراهم کند و همچنین با جنگ ادامه دارد. بحران آب و هوا و ایجاد فضای سبز بیشتر برای لذت بردن از مردم انگلیس.

سوزی ما ، بنیانگذار Tropic ، گفت: “من فوق العاده افتخار می کنم که همکاری Tropic با Forestry England را اعلام کردم.

“ایستادن و اقدام در برابر شرایط اضطراری آب و هوا با پرورش جنگلی که مردم بتوانند از آن لذت ببرند ، جسورانه ترین اقدام ما در خانه است – ما متعهد به ایجاد جهانی سالم تر و سبزتر هستیم و این از گوشه های دورتر گرمتر آسیا گسترش می یابد به حیات وحش غنی درست در آستانه ما در اینجا در انگلیس می رسد. “

این پروژه به مارک Tropic برای محافظت از محیط زیست در مقیاس محلی و جهانی ادامه می دهد ، همچنین فروش بسته های Carbon Capture نیز برای تأمین بودجه کاشت درخت در سراسر انگلیس اهدا می شود.

گفته می شود که در جای دیگر ، پروژه های حفاظت از نام تجاری به محافظت از 65000 هکتار از جنگل های اندونزی در برابر تبدیل ناپایدار روغن نخل کمک کرده است ، در حالی که سال گذشته به دلیل داشتن کرم ضد آفتاب سازگار با محیط زیست ، دارای محصولات محافظت از محیط زیست و محصولات فاقد مواد اولیه ، به آن محافظت + زمین اعطا شد. شناخته شده است که برای صخره های مرجانی و زندگی دریایی مضر است.

ما افزود: “جنگل های ما چیزهای زیادی به ما داده اند ، با این وعده قدم زدن در هوای تازه که در زمان شیوع ویروس کرونا ، چنین منبع تسکینی بوده است.

“بنابراین ، درست است که ما موضع بگیریم تا در زمان نیاز آنها ، برای رفاه خود و سیاره خود ، از آنها مراقبت کنیم.”

Tropic امیدوار است که تا زمستان 2021/22 همه 7000 درخت کاشته شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>