TK بهترین محصولات مراقبت از پوست کره ای در فروش 2021 برای dewiest ترین پوست شما تا به حال

اگر در طول معاملات زیبایی شکار می کنید روز نخست آمازون، شما به راحتی نمی توانید از بسیاری از معاملات زیبایی و مراقبت از پوست کره ای که در اختیار دارید چشم پوشی کنید. چیزی برای همه وجود دارد ، خواه پاک کننده جدید ، جوهر ، ماسک ملحفه ای یا رنگ لب باشد. و بهترین قسمت؟ همه چیز تا 60 درصد تخفیف دارد.

محصولات K-beauty بسیار مقرون به صرفه شناخته شده اند – Cosrx، نئوژن، و گودال، این لیست ادامه دارد – اما در صورت تخفیف اضافی شکایت نمی کنیم. علاوه بر این ، برخی از مارک های لوکس تر مانند Amorepacific و دونگینبی همچنین شرکت می کنند مهم نیست که به چه قیمتی برسید ، همه این محصولات نوآورانه ، موثر و ملایم به یک روال مراقبت از پوست کمک می کنند که باعث می شود چهره شما بدل شود و درخششی انکار ناپذیر داشته باشد. آمازون روز نخست هرگز به این شبنم ظاهر نشده است.

تخفیف های پاک کننده

اگر نمی دانید در حوزه مراقبت از پوست کره ای از کجا شروع کنید ، آن را به معنای واقعی کلمه دنبال کنید و با اولین قدم شروع کنید. خوب ، این کار را دو مرحله انجام دهید ، زیرا اگر یکبار پاک سازی کنید ، دیگر هرگز برنخواهید گشت. اولین قدم یک پاک کننده با پایه روغن ، مومیایی کننده تمیز کننده یا آب مایسل است که سبوم اضافی تولید شده توسط پوست شما را ذوب کرده و تجزیه می کند.

مومیایی پاک کننده منافذ Hanskin BHA

یک بطری آبی پاک کننده AHC Aqualuronic روی زمینه سفید

کافی Project Cleaning Oil حاوی انبوهی از روغن های زیتون ، انگور و نارگیل برای سر خوردن ملایم فوق العاده است ، در حالی که هانسکینمومیایی کننده پاک کننده منافذ BHA به آرامی سلولهای مرده پوست را روی سطح پوست شما لایه برداری می کند و آرایش ضد آب را با سهولت کامل ذوب می کند.

تصویر ممکن است حاوی: بطری و شیکر باشد

پروژه کافی توسط روغن پاک کننده Amorepacific

تصویر ممکن است حاوی: بطری ، شیکر و مواد آرایشی باشد

رطوبت و کف تمیز کننده خالص Donginbi Red Ginseng

لایه برداری آنزیم درمانی Amorepacific

پس از آن ، تمام آرایش و آلودگی از بین رفت ، وقت آن است که با یک پاک کننده بر پایه آب واقعاً وارد منافذ پوست خود شوید. ما طرفداران بزرگی هستیم AHCپاک کننده Aqualuronic ، که به تازگی برنده جایزه بهترین زیبایی برای بافت غیرمعمول سبک و هوایی خود شده است که آرایش و کثیفی را به راحتی گیج کننده پاک می کند. این ماده با ترکیبی تقویت کننده از سرامیدها ، اسید هیالورونیک و آب دریا فرانسه تولید شده است. دونگینبیفوم تمیز کننده و مرطوب جینسنگ قرمز همراه با جینسنگ قرمز است که از پوست در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند و تولید کلاژن را برای پوست های سفت افزایش می دهد.

برای یک تمیز کردن لایه بردار عمیق ، بهتر از آن نیست Amorepacificفعال کننده آب ، پوست ، آنزیم درمان کننده پودر به کف است. آنزیم های چای سبز و پاپایا به آرامی سلول های مرده پوست را با استفاده از هر بار استفاده ، پاک می کنند و رنگ آن را روشن می کنند.

از آنجایی که برخی از تونرهای غربی ممکن است با کلمات “خشن” و “قابض” همراه باشند ، تونرهای کره ای از لطافت و حمایت فوق العاده نسبت به سد پوست شما احساس افتخار می کنند. این تونرها متعادل کننده سطح PH پوست شما پس از یک ماسک تمیز یا لایه بردار کاملاً مضاعف و باعث آبرسانی به پوست شما می شوند.

تونر تونولیولی واندر سرامید موچی

ممکن است تصویر حاوی موارد زیر باشد:

پد های لایه بردار گردش مالی روزانه نونی

تصویر ممکن است حاوی: بطری ، شیکر و شامپو باشد

تونر بدون عطر و بوی آماده Klairs Supple

از آنجایی که پوست شیشه به دنبال پوستی است ، پوست موچی درخشندگی بدون درخشش است. بسته بندی شده با ترکیبی از سرامیدها ، تومنیولیToner Wonder Ceramide Mocchi بهترین محصول آبرسان برای تمیز کردن پس از تمیز کردن پوست است و پوست شما را برای محصولات بعدی آماده می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>