TikTok روش بهتری برای استفاده از Airwrap Dyson ابداع کرد – به فیلم ها مراجعه کنید

اگر شما صاحب افتخار یک هستید Dyson Airwrap، ما در شرف دستیابی به شما با برخی از اطلاعات تغییر بازی هستیم. اتصال خشک کن قبل از یک ظاهر طراحی شده شما – می دانید ، شکل تخمدانی که از وسط آن سوراخ شده است – در واقع می تواند موهای شما را به تنهایی صاف کند … یعنی اگر از آن به روشی تا حدودی خاص استفاده کنید. همانطور که افراد TikTok به تازگی کشف کرده اند ، شما می توانید بخشهایی از مو را از وسط آن سوراخ حلقه کنید ، آن را وارونه کنید و خشک کن را از بالا به پایین بکشید.

آن را از مت نیومن ، آرایشگر شهر نیویورک بردارید. هنگام آزمایش خشک کن مشابه با پیوست مشابه ، او موهای خود را به طور معمول در یک فیلم خشک کرد ، پس از آن تعداد اندکی از نظر دهندگان به او گفتند که از آن به اشتباه استفاده می کند. او می گوید که نمی دانست این چه معنایی دارد تا اینکه دید شخص دیگری در حین پیمایش TikTok در اواخر شب موهای خود را از سوراخ حلقه می کند.

بنابراین او در ویدیویی که در بالا نشان داده شده ، روش خود را امتحان کرد که کمی ویروسی شد (و با “کمی” ، منظور ما این است که 14 میلیون بازدید و شمارش کسب کرده است) در پاسخ ، برخی از دارندگان Airwrap Dyson آن را با نتایج بی عیب و نقص آزمایش کردند.

طبیعتاً ، ما مجبور شدیم برای تأیید اینکه آیا پیوست پیش از یک ظاهر طراحی شده برای استفاده به این روش طراحی شده است یا خیر ، باید با دایسون تماس بگیریم. “در حالی که [Dyson] دوست دارد افراد را با آزمایش Airwrap تجربه کند ، پیوست به گونه ای طراحی نشده است که استفاده شود “، یک نماینده از مارک می گوید. بنابراین اگر از خشک کن خود به روش سنتی استفاده می کنید ، نگران نباشید ، شما کار اشتباهی انجام نمی دهید. اگر بخواهید موهای خود را مستقیماً صاف کنید ، این هک به وضوح این کار را انجام می دهد.

نکته مهم ، اتفاقاً این است که قطعاً روی موهای خشک بهتر از خیس کار می کند – همانطور که نیومن دست اول آن را کشف کرد – اما اگر ابتدا موهایتان را خشک کنید ، باید فرم مناسبی داشته باشید.

همانطور که می دانید ، یک ایرسپن Dyson ، قطعاً کمی شلوغ بودجه است (به طور دقیق 550 مورد بزرگ). با این حال ، این روش جدید نشان می دهد که چقدر واقعاً همه کاره است (و این فقط با فقط است) یکی از شش پیوست). ما را وادار به تعجب می کند که از چه ابزارهای دیگری استفاده کنیم که باید متفاوت استفاده کنیم …


اطلاعات بیشتر در مورد آرایش مو:


اکنون ، ببینید که طی 100 سال گذشته چه مدت مو رشد کرده است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>