Tessica Brown با نام مستعار Gorilla Glue Girl اکنون محصولات مراقبت از مو را به فروش می رساند

در 3 فوریه 2021 ، تسکا براون یک ویدیوی TikTok ارسال کرد و توضیح داد که چگونه موهای او در یک دم اسبی عقب و نرم فرو رفته گیر کرده است. پس از اتمام اسپری Got2B Glued Blasting Freeze Spray ، اسپری چسب Gorilla Glue را به جای آن گرفت ، امیدوار بود که این ماده ماندگاری مورد نظر را به او برساند. متأسفانه ، این انتظار تقریباً یک ماه قبل از مراجعه وی به پلتفرم رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن تجربه و هشدار در مورد استفاده هرگز از ابر چسب به عنوان یک محصول یک ظاهر طراحی شده ، ادامه داشت.

این ویدئو ویروسی شد و براون به “دختر چسب گوریل” معروف شد. مردمی برای اطلاع از وضعیت دم اسبی منجمد در او منتظر ماندند. حدود یک هفته بعد ، در 11 فوریه ، براون تحت عمل جراحی قرار گرفت و خبرهای خوبی تحویل داده شد: چسب بالاخره از بین رفت. برای خیلی ها دیدن و شنیدن اینکه او سرانجام می تواند دستانش را از میان موهای خود بگذراند ، دلگرم کننده بود.

و حالا ، چهار ماه بعد ، او اجازه نمی دهد که این وضعیت ناگوار تنها چیزی باشد که به خاطر آن شناخته شده است. در عوض ، او از آن به عنوان فرصتی برای راه اندازی نام تجاری خود برای مراقبت از مو استفاده می کند برای همیشه مو. به طور رسمی در 16 ژوئن با دو محصول: روغن تحریک کننده رشد (18 دلار) و اسپری موی Forever Hold (14 دلار) راه اندازی شد.

براون به جای شروع کار با شامپو یا حتی مرطوب کننده مرطوب ، گزینه ای برای حالت دادن و یک محصول پوست سر را انتخاب کرد که احساس می کرد در حال حاضر به تناسب موهای خود مناسب است. او پس از تجربه استفاده از سوپراگرید ، به یک روغن مرطوب کننده که به سلامت مو و پوست سر کمک می کند ، احتیاج داشت و قسم می خورد که روغن تحریک کننده رشد یکی است.

روغن محرک رشد مو برای همیشه لطفا برای رنگ سفید

روغن تحریک کننده رشد مو برای همیشه لطفا برای

در شب ، او چند قطره از روغن را روی پوست سر خود ماساژ می دهد و احساس سوزن سوزن شدن را که ایجاد می کند دوست دارد. این روغن با چندین روغن مختلف مانند آووکادو ، دانه زیره سیاه و گلرنگ تزریق می شود. این ماده همچنین ترکیبی از روغنهای اساسی مانند اسطوخودوس و رزماری است که در بعضی از آزمایشات بالینی ، روغن دوم با ریزش مو با ماینوکسیدیل مقایسه شده است.

لاک موی Forever Hair Forever Hold روی زمینه سفید

Forever Hair Forever Hold

براون با دم اسبی اش وسواس دارد (برای او این یک مدل شیک است) ، بنابراین او می خواست لاک مویی را که به او قدرت باقی می ماند بدون آسیب برساند. “با اسپریتز ، توانستم بدست آورم [my hair] همه آن را بالا ببرید و آن را سشوار بزنید تا در دم اسبی بماند. “او توضیح می دهد که نگهدارنده قوی است ، اما از چسب Gorilla قوی نیست ، بنابراین این باعث نمی شود که سبک شما از قبل شستشو شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>