Tayshia Adams در ابتدا بافته های جعبه برجسته به طول کمر – به فیلم مراجعه کنید

بدست آوردن یک مجموعه جدید از نوارهای بسته بندی جعبه ای ، صرف نظر از طول ، سطحی از عوضی بد را فعال می کند که واقعاً غیرقابل مقایسه است. لحظه ای که از قرار ملاقات خارج شدید ، می دانید که ظاهر خوبی دارید ، حتی اگر پوست سرتان از تنش کمی آسیب دیده باشد. لیسانسمجری مشترک میزبان تایشیا آدامز قطعاً این کار را با نوارهای بافتنی کمر و قهوه ای و بلوندش ثابت کرد.

برای نشان دادن این مدل مو ، آدامز با مجموعه ای از سلفی ها اولین بار حضور نداشت. درعوض ، او تصمیم گرفت که در یک ویدئوی اینستاگرام که برای 1.8 میلیون فالوئر خود قرار داده ، بندهای خود را از بالای شانه باز کند و در یک بلوک شهری قدم بزند. این لیسانس فصل ممکن است صبر کند زیرا او فقط ممکن است مجبور باشد استعدادهای خود را به باند پرواز برساند. هنگامی که او به آهنگ “Walk” توسط خواننده رپ میامی ، Saucy Santana می رود ، می توانید بافته های جعبه بلوند پراکنده را با شکوه کامل ببینید. لبخند فوق العاده گسترده او در پایان فقط مایه کیک است.

این گره ها قطعاً تغییری در موهای صاف معمول آدامز است. در حالی که رنگ جت مشکی 1B یک گزینه محبوب برای نوارهای قوطی جعبه ای است ، اما او به دنبال تقلید از موهای بلوند عسلی برجسته خود است.

ممکن است این بلندترین پارچه های جعبه ای که تاکنون دیده ایم نباشد ، اما انتهای آن برای یک سبک طولانی اما قابل کنترل در زیر کمر او متوقف می شود. اندازه هر نوار بافته شده نیز عالی است – کوچک اما نه خیلی ریز که برداشتن آن یک ابدیت باشد.

اگرچه این ویدئو بسیار آتشین بود ، اما مطمئناً آدامز باید چند عکس سلفی بافته های تازه ارائه دهد. طرفداران به چند عکس زیبا که می توانند برای قرار بعدی برای بافته های خود بیاورند ، احتیاج دارند. ما نمی دانیم که او چه مدت این پارچه های برجسته بلوند را حفظ خواهد کرد ، اما ما می دانیم که او با آنها کاملاً زیبا به نظر می رسد – امیدوارم به اندازه کافی طولانی باشد تا در آنها ظاهر شود لیسانس.


داستان های بیشتر در مورد نوارهای قالیچه را بخوانید:


اکنون از برنامه 10 دقیقه ای Stassie Baby لذت ببرید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>