Taurus Zodiac Sign: ویژگی های شخصیتی و تاریخ های ورود به سیستم

در اینجا پایین پایین است نحوه اشتراک به جذابیتنسخه چاپی برای کارهای روزمره ، توصیه ها و ویژگی های زیبایی بیشتر. وقتی این مورد را بررسی کردید ، بخوانید فال این ماه.

ثور (20 آوریل – 20 مه)

تاروس یک علامت زمین است که توسط گاو نر نشان داده می شود. Taureans مانند حیوان روح آسمانی خود از آرامش در محیط های آرام و بوکولیک ، محاصره شده با صداهای نرم ، رایحه های آرامبخش و طعم های شاد لذت می برند. زهره توسط زهره ، سیاره دلربائی اداره می شود که عشق ، زیبایی و پول را اداره می کند. نفوذ ونوس برج ثور باعث می شود که این زمین به احساسی ترین علامت زودیاک تبدیل شود: این گاوهای کیهانی با هرگونه تجسم جسمانی راحتی و تجمل مسحور می شوند. لذت برای تورهای اپیکور یک ضرورت است و آنها بیشتر احساس رضایت می کنند در حالی که متنفر هستند. (تائوروس گردن را اداره می کند ، بنابراین نوازش گردن به خصوص در برابر این گاوها مقاومت ناپذیر است.)

درست است که Taureans در دنیای کامل خود تمام روز را در حمام مملو از روغنهای اساسی می گذراند. در عین حال ، این علائم زمینی ارزش یک دلار را می دانند. تورها نمی ترسند آستین بالا بزنند و سخت کار می کنند تا پاداش های کلانی بگیرند. آنها بلند پرواز ، متمرکز و مقاوم هستند و هنگام قرار دادن پول به حساب پس انداز ، احساس امنیت می کنند.

به محصولات زیبایی مورد علاقه خود در ما رای دهید نظرسنجی جوایز Choice Reader 2021 و سپس مشتاقانه منتظر نتایج با بقیه ما هستیم.

گاوهای کیهانی همه چیز در مورد بازگشت سرمایه است (گاو نر نیز نماد وال استریت است) ، و تورها می دانند که چگونه بازی طولانی را در کارهای حرفه ای و عاشقانه انجام دهند. امنیت برای تورائی ها از اهمیت بالاتری برخوردار است و هر گونه تهدید برای ثبات آنها مطمئناً یک گاو آسمانی قرمز خواهد دید.

به عنوان یک نشانه ، ثور ثابت است ، یک کیفیت نجومی که نشان دهنده ماهیت ثابت و وفادار برج ثور است. علائم ثابت شده در حفظ سیستم بسیار عالی هستند و تورها در همه زمینه های زندگی خود اولویت و سازگاری را دارند. با این حال ، باید توجه داشت که ثورها کمی شهرت دارند: آنچه که یک ثور به عنوان فداکاری تصور می کند ، توسط دیگران اغلب لجبازی تلقی می شود. بر این اساس ، ممکن است این گاوها در شرایط ناسالم – چه روابط ، شغل یا خانه – بیش از زمان لازم فقط برای اثبات یک موضوع ماندگار شوند. با این حال ، با وجود سرسختی گاه به گاه ، تورها شرکای قابل اعتمادی هستند ، با اعتماد و اخلاص خود ، دوستان و دوستداران خود را آرام می کنند.

بخوانید که پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما چیست درست همین جا، یا بررسی کنید فال ماهانه اینجا.


اطلاعات بیشتر در مورد طالع بینی:


به ستاره شناس Aliza Faragher اجازه دهید تا توضیح دهد که با کدام علامت سازگار است:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>