Tarte Tartelette در نقاشی پالت سایه چشم بلوم – عکس ها ، نمونه ها

من از یک برس چشم کرکی برای جارو کردن دختران خنده دار (شامپاین براق) روی درب هایم استفاده کردم ، یک برس چین دار صاف اما هنوز کرکی برای کار با شلوارهای هوشمند (قهوه ای مات) و سپس Rebel (قهوه ای شاه بلوط مات) در چین و چروک های من برای تعریف و یک انتقال سایه ای برای ستاره نمایش – فشفشه (برنز مایل به زرق و برق) ، که من با یک برس کرکی دیگر روی نیمه بیرونی هر دو درب قرار گرفتم.

بعد از مخلوط کردن سایه های قبلی با یک برس تمیز ، همه چیز را با چند Charmer (سفید مات و سفید) کنار هم قرار دادم تا استخوان های ابرو را برجسته کنم و ابروهای شکل و پر شده ام را برجسته کنم ، و در آخر Leader (قهوه ای مات عمیق) خط چشم ، که من آن را با برس چشم زاویه دار استفاده کردم.

بهترین قسمت مربوط به این پالت تا زمانی که آماده آماده کردن آن نشوید. بعد از سایه زدن در تمام طول روز ، هیچ لکه بینی (که به طور معمول در لبه پایین مژه من ظاهر می شود) یا چین و چروک عجیب و غریب دیدم ، و رنگ ها به همان اندازه که برای اولین بار اعمال می شدند رنگدانه و تیز به نظر می رسیدند – و این ، دوستان من ، شایسته این است بزرگواری بزرگ

تارت با بردن جوایز Readers ‘Choice بیگانه نیست. ظاهر خود را با چند برنده دیگر مانند Shape Tape Contour Concealer و Lights، Camera، Lashes 4-in-1 ریمل و لب قرمز مورد علاقه خود جلوه دهید – و برای خود ظاهری زیبا خواهید داشت ظاهر می شود مثل اینکه بیشتر از زمان واقعی تلاش و زمان لازم بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>