Tangle Angel از مسواک دوستدار محیط زیست Re: born رونمایی کرد

مارک مراقبت از مو آرایشگر مشهور ریچارد وارد در حال تولید برس و بسته بندی 100٪ قابل بازیافت در انگلستان برای ایجاد فرصت های شغلی است

Tangle Angel ، مارک مراقبت از مو مستقر در انگلستان ، با آخرین برس خود به محیط زیست و اقتصاد و همچنین قفل های مصرف کننده کمک می کند. ساخته شده از 100٪ پلاستیک بازیافتی ، قلم مو Re: born (9،95 پوند) دارای موهای ضد باکتری Memory-Flex این برند است و همچنین در بسته بندی های مقوایی بازیافت شده قرار دارد.

در همین حال ، دامنه جدید در منچستر ، انگلستان تولید می شود ، به منظور تجلیل از میراث تجاری این برند و ایجاد اشتغال در بازار در زمان بی ثباتی اقتصادی ، و همچنین کمک به کاهش بیشتر اثر کربن آن در هنگام عرضه به انگلیس ، اروپا ، بازارهای ایالات متحده و خاورمیانه.

ریچارد وارد ، آرایشگر مشهور ، بنیانگذار Tangle Angel ، اظهار داشت: “اشتها برای طیف وسیع تری از محصولات پایدار در صنعت مراقبت از مو چیزی است که طی چند سال گذشته شاهد افزایش قابل توجه آن بوده ایم.

وی افزود: “ما احساس می كنیم كه مسئولیت پذیرفتن و ایجاد تغییرات بر عهده خود ما است ، بنابراین دیگران نیز این الگو را دنبال می كنند.

“به همین دلیل است که ما محصولی را ایجاد کرده ایم که با کیفیت و فناوری قابل تشخیص Tangle Angel سازش نمی کند ، با این حال نسبت به محیط زیست مهربان تر است.”

در حالی که اشتهای مصرف کنندگان برای محصولات دوستدار محیط زیست همچنان در حال رشد است ، تعداد فزاینده ای از خرده فروشان به پیمان پلاستیک انگلیس پیوستند ، ابتکاری که برای مقابله با مسئله زباله های پلاستیکی و تغییر نحوه طراحی ، تولید ، استفاده ، استفاده مجدد محصولات طراحی شده است. و دفع

کسانی که تعهد داده اند شامل غول های زیبایی Boots ، Unilever و P&G هستند.

با دامنه Re: born خود ، Tangle Angel امیدوار است که مارک های دیگر را برای ایجاد محصولات با کیفیت بالا و مهربان با محیط زیست الهام دهد ، در حالی که زمان کوتاه تری برای هدایت کالا و قیمت های مقرون به صرفه تر برای خرده فروشان و مشتریان ایجاد می کند.

در شش رنگ – آبی یخی ، یاسی ، صورتی براق ، آکوا ، سفید / نقره ای و سفید / فوچسیا – قلم مو هم اکنون از طریق وب سایت و feelunique.com این برند موجود است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>