Symrise SymReboot OC ، اولین پروبیوتیک فرآوری شده اختصاص داده شده به مراقبت از دهان را راه اندازی می کند

استفاده از پروبیوتیک در محصولات مراقبت از دهان در حال گسترش است و مصرف کنندگان جهانی از مزایای آن استقبال می کنند

SymReboot OC به عنوان یک ماده تسکین دهنده جدید COSMOS تأیید شده با اثربخشی اثبات شده در تقویت لثه و ارتقا a میکروبیوم دهان سالم ، مکمل محدوده بیوتیک Symrise است.

Symrise آن را با همان فناوری True Biotic تولید می کند که برای ماده سازنده مراقبت از پوست و پوست آن SymReboot L19 است و به تولیدکنندگان محصولات مراقبت از دهان تخصص مداوم تحقیقات پروبیوتیک Symrise را ارائه می دهد.

استفاده از پروبیوتیک در محصولات مراقبت از دهان در حال گسترش است و مصرف کنندگان جهانی از مزایای اثبات شده سلامتی استفاده می کنند. بینش بازار توسط Symrise نشان می دهد که 69٪ از مصرف کنندگان ایده استفاده از خمیر دندان با پروبیوتیک ها را دوست دارند ، 63٪ از خمیر دندان انتظار دارند لثه های حساس را تسکین دهند و 36٪ انتظار دارند که آن سلامت کلی دندان را حفظ کند.

SymReboot OC با ارتقا میکروبیوم دهانی سالم این انتظارات را برآورده می کند. این سد مخاط دهان را تقویت می کند و حفره دهان را آرام می کند ، همچنین باعث حفظ سلامت لثه ها و جلوگیری از بروز لثه می شود. همچنین از باکتری های مضر محافظت می کند.

تحقیق بر اساس لاکتوباسیل

SymReboot OC از تحقیقات اختصاصی متمرکز بر بیوفیلمهای رشد یافته در مدل بیوفیلم خوراکی Symrise ex vivo حاصل می شود. این ماده از Lactobacillus plantarum HEAL19 با حرارت ملایم و دارای ساختار باکتریایی سالم ، یک سویه خاص باکتری جدا شده و متعلق به شرکت سوئدی پروبی ، یکی از تأمین کنندگان اصلی مواد پروبیوتیک ، تشکیل شده است.

پروبیوتیک های تحت درمان با حرارت به دلیل ساختار سالم باکتریایی ، مانند پروبیوتیک ها رفتار می کنند ، در حالی که دیگر زنده نیستند. آنها مزایای متعددی را برای حفره دهان فراهم می کنند ، از جمله حفظ دفاع غریزی آن برای یک سد تقویت شده و حمایت از تعادل سالم میکروبیوم.

این محصول بدون مواد نگهدارنده کار می کند و به صورت پودر در می آید. تولیدکنندگان محصولات نهایی ممکن است دستیابی به این فناوری آسان باشد و بیشتر در فرمول ها ادغام شود.

گسترش دامنه بیوتیک Symrise

SymReboot OC با افزایش موفقیت SymReboot L19 در گسترش دامنه و استفاده موثر از مواد مبتنی بر پروبیوتیک در مراقبت از دهان و محصولات آرایشی و بهداشتی ، یک ماده با کیفیت بالا را به مجموعه بیوتیک Symrise اضافه می کند.

“SymReboot OC به طور واضح تخصص Symrise و همکاری نزدیک شرکت با پروبی را تأیید می کند. در توسعه SymReboot L19 ، این همکاری با هدف گشودن افق های نوآورانه برای تولید کنندگان لوازم آرایشی برای محصولات مراقبت از پوست پروبیوتیک انجام شده است.

“اکنون ، SymReboot OC با آوردن این دانش و رویکرد منحصر به فرد به بازار مراقبت از دهان و دندان ، امور را به جلو سوق می دهد” ، “Léa Schmidt” ، مدیر محصولات جهانی فعال در Symrise ، می گوید.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>