Symrise Hydrolex E را راه اندازی می کند ، یک راه حل چند منظوره برای محافظت از فرمولاسیون های آرایشی مدرن

Hydrolex E برای طیف گسترده ای از فرمولاسیون ها از جمله امولسیون ، دستمال مرطوب و ژل مناسب است

Symrise با راه اندازی Hydrolex E ، نسخه خالص اتیل هگزیل گلیسیرین ، مجموعه خود را از ترکیبات چند منظوره گسترش می دهد. این چند منظوره را به همراه مزایای اضافی ناشی از بی بو بودن و محافظت از محصول به فرمولاسیون های آرایشی وارد می کند.

Hydrolex E برای طیف وسیعی از فرمولاسیون ها از جمله امولسیون ، دستمال مرطوب و ژل و محصولات مبتنی بر سورفاکتانت مانند شامپوها و ژل های دوش مناسب است.

این محصول متناسب با روند رو به رشد مصرف کننده به سمت زیبایی تمیز و مینیمالیستی است. این ماده همچنین ترکیب کاملی از ترکیبات فعلی Symrise شامل Hydrolite 5 green ، SymLite G8 و SymSave H است.

“با Hydrolex E ، ما یک کیفیت چند منظوره با کیفیت برتر را ارائه می دهیم ، ایده آل برای استفاده در طیف گسترده ای از ترکیبات آرایشی. حالت مایع آن کار با آن را بسیار آسان می کند و تقریباً بدون بو است ، برای مواقعی که تولیدکنندگان فرمولاسیون های بدون عطر را هدف قرار می دهند کاملاً مناسب است. »

Symrise Hydrolex E را در تأسیسات پیشرفته تولید خود تولید می کند. این امر امکان تولید و تحویل محصولی با کیفیت برتر را فراهم می کند.

مشتریان قدردان خواهند بود كه ماده مستقيم بدون بو بدون مزاياي چندين ماده مرطوب كننده و نرم كننده است و همچنين از محافظت از محصول موثري نيز برخوردار است.

“Symrise خود را به عنوان شماره یک تامین کننده مواد تشکیل دهنده مدرن محافظت از محصول معرفی کرده است و با Hydrolex E ما یک راه حل عالی دیگر برای محافظت از محصول اضافه کرده ایم که با نمونه کارهای موجود ما هماهنگ است. ما می دانیم که مشتریان بلافاصله از کیفیت و کارایی برتر این مواد قدردانی خواهند کرد “، بهنکه اضافه می کند.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>