Symrise سیستم عامل آنلاین مولکول های رایحه را به روز می کند

Symrise کاملاً پلت فرم آنلاین خود را برای مواد اولیه معطر و طعم دهنده تجدید کرده است

Ingredient Finder در symrise.com تمام اطلاعات کلیدی در مورد مولکول های رایحه شرکت را در دسته های عطر ، طعم و دارویی ارائه می دهد.

استفاده از پایگاه داده بصری است: توابع فیلتر به کاربران کمک می کند تا به سرعت داده های مورد نظر را پیدا کنند. مزیت دیگر ناشی از طراحی واضح آن است. نمادها به کاربران امکان می دهد مواد عطر خام به ویژه تجدید پذیر یا با تأثیر بالا را در یک نگاه شناسایی کنند.

Symrise در حال ارائه مولکول های رایحه خود با ظاهری جدید است. این شرکت اطلاعات مفصلی در مورد سبد محصولات خود ارائه می دهد و کلیه اطلاعات مهم در مورد رایحه ها ، طعم ها و مواد اولیه دارویی آن را در فهرست یافتن مواد خود در دسترس قرار می دهد.

پلتفرم آنلاین مدرن با طراحی واضح خود نمره می گیرد ، که Symrise اکنون از آن برای مجلات چاپی و برگه های داده نیز استفاده می کند. با تشکر از ساختار شفاف ، کاربران می توانند به راحتی مولکول های رایحه را پیدا کنند.

“پیشرفت فن آوری فرصت های بزرگی را در اختیار شرکت ها قرار می دهد. این امر همچنین درمورد ارائه مواد اولیه خود در وب سایت ما صدق می کند. ”می گوید: دکتر مارکوس ای ، مدیر بازاریابی جهانی مولکولهای عطر در Symrise.

“با یافتن مواد تشکیل دهنده ، ما تمام اطلاعات مربوط به مولکولهای رایحه را در یک بستر آنلاین مدرن ارائه می دهیم و بدین ترتیب آنها را بیشتر نمایان می کنیم.”

برای اولین بار ، Finder مواد تشکیل دهنده اطلاعاتی در مورد مواد اولیه محصولات دارویی ارائه می دهد. اینها شامل کانابینوئیدهای مصنوعی کاملاً خالص و همچنین منتول برای مصارف دارویی هستند.

فیلترها جستجوها را بر اساس بو ، پایداری یا منطقه کاربرد امکان پذیر می کنند

طراحی و عملکرد در ترکیب مواد یاب دست به دست می شوند. دعوت از تصاویر و بسیاری از گزینه های فیلتر ، کاربران را به جستجوی ماده اولیه مورد نظر دعوت می کند. به عنوان مثال ، کاربران می توانند با نام محصول ، نام شیمیایی ، شماره CAS یا شماره FEMA جستجو کنند.

اگر کاربران بدون این اطلاعات جستجو می کنند ، می توانند محصول مناسب را با روش های دیگر پیدا کنند. در بخش عطر ، کاربران می توانند نمونه کارها را با رایحه هایی مانند گل و مرکبات فیلتر کنند.

به طور متناوب ، کاربران همچنین می توانند برنامه های مناسب مانند صابون ، شامپو یا لوسیون را جستجو کنند. به همین ترتیب ، آنها می توانند بدنبال مواد ساخته شده از مواد اولیه تجدید پذیر یا مواد با تأثیر زیاد باشند.

در بخش طعم دهنده ها ، کاربران می توانند مناطق کاربردی مانند وانیل ، میوه های گرمسیری یا یادداشت های گوشتی را جستجو کنند. آنها همچنین می توانند از طریق منشا ، مانند طبیعی یا مصنوعی فیلتر شوند.

آنتونیا لاوتر ، مدیر بازاریابی در Symrise ، می گوید: “مصرف کنندگان بیشتر و بیشتر به دنبال محصولات پایدار هستند.”

“به عنوان یک نتیجه ، تولید کنندگان به طور فزاینده ای درخواست مواد اولیه از منابع طبیعی و تجدیدپذیر را دارند. با یافتن مواد سازنده جدید ، آنها می توانند از گزینه های فیلتر برای یافتن سریع مولکول های رایحه مورد نظر خود استفاده کنند. “

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>