Symrise جایزه محافظت موثر از آب و هوا را در زنجیره تأمین دریافت می کند

Symrise از 10،000 ماده اولیه خام طبیعی استفاده می کند و آنها را از بیش از 1000 تامین کننده از بیش از 100 کشور جهان تهیه می کند

Symrise به طور مداوم انتشار گازهای گلخانه ای را در سراسر زنجیره تامین کاهش می دهد و متعلق به شرکت های پیشرو در سراسر جهان است.

پس از اینکه این شرکت قبلاً در سه گروه سازمان غیرانتفاعی مشهور CDP (پروژه افشای کربن سابق) آب ، جنگل و آب و هوا به یک رتبه سه گانه A در کلاس رسیده بود ، رتبه بندی تعامل تامین کننده (SER) اکنون نیز تعهد ویژه را تشخیص می دهد از شرکت.

تهیه منابع سازگار با محیط زیست برای شرکت نقش مهمی دارد. بنابراین ، Symrise ، از جمله موارد دیگر ، کلیه تأمین کنندگان اصلی را با توجه به معیارهای پایداری رتبه بندی کرده و از قابلیت ردیابی کلیه مواد اولیه استراتژیک اطمینان حاصل کرده است.

با تشکر از اقداماتی از این قبیل ، گروه مستقر در Holzminden برای اولین بار آن را به جدول تدارکات تامین کننده CDP رساند ، به این معنی که این شرکت از بهترین 9600 شرکت در این نظرسنجی در سال 2020 است.

هنگام ارزیابی پایداری شرکت ها ، هم انتشار گازهای گلخانه ای که مستقیماً تولید می کنند و هم تولیدکنندگان آنها نقش دارند.

طبق CDP ، زنجیره تامین در واقع به طور متوسط ​​حدود 11.4 برابر بیشتر از خود شرکت تولید می کند. به همین دلیل ، سازمان غیرانتفاعی هر ساله ارزیابی می کند که هر دو مورد حفاظت از آب و هوا ، استفاده از آب و حفاظت از جنگل شرکت ها و همچنین چگونه شرکت ها تامین کنندگان خود را به طور موثر در رسیدگی به تغییرات آب و هوایی مشارکت دارند.

Symrise با کسب این رتبه به هفت درصد برتر صعود کرد و جایگاه خود را در تابلوی تابلوی تامین کننده کسب کرد.

برنهارد کوت ، مدیر ارشد پایداری در Symrise ، می گوید: “ما به همراه تامین کنندگان خود اهداف بلند پروازانه ای را برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی دنبال می کنیم.” “رتبه بندی عالی به ما نشان می دهد که ما استراتژی صحیحی را انتخاب کرده ایم. این انگیزه ما را برای ادامه روند و در نتیجه الگویی برای سایر شرکت ها فراهم می کند. ”

کد رفتار تأمین کننده تهیه شده است

Symrise از 10،000 ماده اولیه خام طبیعی استفاده می کند و آنها را از بیش از 1000 تامین کننده از بیش از 100 کشور جهان تهیه می کند. گروه مستقر در Holzminden در فعالیت های تدارکاتی خود بر پایداری تمرکز دارد.

بنابراین ، Symrise یک آیین نامه رفتاری ایجاد کرده است که همه تأمین کنندگان باید از آن پیروی کنند. این شامل ، به عنوان مثال ، افشای کامل در مورد منبع ماده خام است.

علاوه بر این ، Symrise بر اساس معیارهای پایداری ، به تامین کنندگان اصلی خود رتبه بندی کرده است که با هم 80 درصد از حجم خرید را تشکیل می دهند. تأمین کنندگان اضافی تا سال 2025 به این بخش خواهند پیوست ، بنابراین حجم خرید تحت پوشش را به 90 درصد افزایش می دهد.

دکتر هلموت فریدن ، پایداری شرکت در Symrise ، می گوید: “مصرف کنندگان منشا of کالاها را بسیار جدی می گیرند زیرا به طور فزاینده ای برای تولید سازگار با محیط زیست ارزش قائل هستند.”

“به همین دلیل ، ما تهیه مواد اولیه پایدار را از اهمیت اصلی موفقیت بلند مدت شرکت خود در نظر می گیریم. شفافیت و قابلیت ردیابی ما را قادر می سازد زنجیره تأمین خود را پایدار ساخته و از این طریق تقاضای بالای مشتریان و مصرف کنندگان نهایی را برآورده کنیم. “

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>