Symrise به ابتکار AIM-Progress برای زنجیره های تأمین پایدارتر و عادلانه پیوست

AIM-Progress مجمع تبادل مشترک ، شناخت حسابرسی متقابل ، آموزش مداوم و شبکه را به اعضا ارائه می دهد

Symrise به ابتکار بین المللی AIM-Progress پیوسته است. انجمن صنایع مارك (AIM ، انجمن مارك های اروپایی) تولیدكنندگان برجسته کالاهای مصرفی و تأمین كنندگان آنها را متعهد به پایداری و احترام به حقوق بشر در سراسر زنجیره تأمین می داند.

AIM-Progress یک محفل برای تبادل همکاری ، تشخیص حسابرسی متقابل ، آموزش مداوم و شبکه سازی با اقدامات مشابه به اعضا ارائه می دهد. ابتکار عمل امکان تبادل اطلاعات با Symrise با مشتریان و تأمین کنندگان را فراهم می کند.

علاوه بر این ، ایجاد استراتژی های مشترک برای ایجاد پایدارتر و عادلانه تر در زنجیره های تأمین سریع ، کارآمد و جامع را امکان پذیر می سازد.

برنهارد کوت ، مدیر ارشد پایداری در Symrise ، می گوید: “ما چارچوب خرید مسئولانه را در رهنمودهای تأمین کننده و آیین نامه رفتار تأمین کننده خود ، که در سال 2016 توسعه داده ایم ، تعیین کرده ایم.”

“عضویت در AIM-Progress به ما در بهبود فرایندهای موجود کمک خواهد کرد. به لطف شناخت متقابل حسابرسی ها ، به عنوان مثال ، می توانیم تأمین کنندگان خود را با توجه به معیارهای پایداری سریع تر ارزیابی کنیم. ”

برای این منظور ، AIM-Progress یک فرایند چهار مرحله ای ایجاد کرده است که رعایت استانداردهای مشترک کیفیت را از جمله موارد دیگر بررسی می کند. این به شرکت های شرکت کننده اجازه می دهد ببینند ، کدام تأمین کنندگان قبلاً ارزیابی شده اند و چگونه ، مثلاً از نظر معیارهای پایداری و کیفیت.

علاوه بر این ، AIM-Progress به دنبال رعایت حقوق بشر در سراسر زنجیره تأمین است. با این کار ، به اعضا کمک می کند تا روش های حسابرسی معنی دار برای تأمین کنندگان را توسعه دهند ، همچنین فرصت هایی را برای مشارکت کارمندان ایجاد کرده و از پرداخت دستمزدهای عادلانه اطمینان حاصل می کنند.

به همین ترتیب ، AIM-Progress اطلاعاتی در مورد چگونگی تأیید شرکت ها برای انطباق با حقوق بشر ، چگونگی گزارش کارگران از تخلفات و چگونگی تهیه شرکتها از منابع پایدار ارائه می دهد.

برای این منظور ، AIM-Progress راهنمایی هایی را ارائه می دهد و دوره های آموزشی را به همراه اعضای خود برگزار می کند.

Symrise می خواهد ارزیابی خود را از تأمین کنندگان گسترش دهد Symrise از حدود 10000 ماده اولیه خام طبیعی از بیش از 1000 تامین کننده از بیش از 100 کشور برای محصولات خود استفاده می کند.

با این کار ، این شرکت قصد دارد مواد اولیه خود را تا حد ممکن پایدار و عادلانه تأمین کند. به همین دلیل ، این شرکت قبلاً زنجیره تأمین خود را به گونه ای طراحی کرده است که بتواند کلیه مواد اولیه استراتژیک خود را کاملاً به منبع خود بازگرداند.

علاوه بر این ، این شرکت در حال حاضر بیش از دو سوم تامین کنندگان اصلی خود را با توجه به معیارهای پایداری ارزیابی کرده است ، که 80 درصد از حجم خرید آن را با هم تشکیل می دهند. پیش بینی می شود تا سال 2025 این رقم به 100 درصد برسد و در نتیجه انتظار می رود حجم خرید تحت پوشش به 90 درصد برسد.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>