Symrise با استفاده از مواد آرایشی و ترکیبات عطر ، تجارت را سازماندهی مجدد می کند

Symrise AG در حال سازماندهی مجدد بخش رایحه و مراقبت خود است ، تجارت با رایحه ها ، ترکیبات عطر و مواد آرایشی. این شرکت می خواهد بخشهای خود را از لحاظ استراتژیک بیشتر توسعه داده و به رشد پویای خود ادامه دهد.

سرمایه گذاری ها ، فناوری ها و فرآیندهای پایدار همزمان سودآوری را تقویت می کنند. Symrise می خواهد از طریق سیستم عامل های متنوع محصولات خود ، راه حل ها و مدل های پیشرفته خدمات را به مشتریان ارائه دهد.

دکتر Jörn Andreas مسئولیت جهانی بخش مواد آرایشی را بر عهده دارد. وی پیش از این چندین مسئولیت مدیریتی در Symrise در مقر هولزمیندن ، ایالات متحده ، فرانسه و سوئد داشته است.

وی قصد دارد از تجربه خود در این زمینه ها در نقش جدید خود استفاده کند. وی بخش را از هولزمیندن هدایت خواهد کرد. آندریاس هدف خود را برای گسترش موقعیت پیشرو سیمرایز در مواد آرایشی از طریق سرمایه گذاری هدفمند در زمینه نوآوری و گسترش سبد محصولات به صورت استراتژیک قرار داده است.

تمرکز بیشتر بر نوآوری بر اساس مواد اولیه خام با مسئولیت زیست محیطی و فرآیندهای پایدار مانند اجرای “شیمی سبز” ، جنبش اضافی برای رشد ایجاد می کند.

این بخش در حال حاضر راه حل های زیادی را در این زمینه ارائه می دهد ، مانند مواد چند منظوره ساخته شده از محصولات جانبی صنعت نیشکر و مواد فعال مبتنی بر پروبیوتیک برای محافظت از پوست حساس. مدل های جدید تجاری و گسترش ظرفیت های هدفمند از رشد پشتیبانی می کنند.

ادر راموس ، رئیس فعلی بخش مواد آرایشی و بهداشتی ، مسئولیت جهانی تجارت عطر را بر عهده گرفته است.

راموس برای چندین سال در مدیریت نقش در Symrise کار کرده است ، به عنوان مثال به عنوان رئیس منطقه ای و بخش در اروپا و آمریکای لاتین. وی فعالیت های جهانی تجارت عطر را از پاریس هدایت خواهد کرد.

وی در یک مرحله مهم قابل توجه ، پس از تأیید مقامات ، ادغام تجارت عطر Sensient را که مقر اصلی آن در گرانادا است ، اجرا می کند. بخش رایحه با خلاقیت و فناوری های نوآورانه مانند ادغام موفقیت آمیز هوش مصنوعی خود را در بازار جای داده است. راموس همچنین قصد دارد زنجیره های تأمین اخلاقی و مسئولیت پذیر را ارتقا دهد. این بخش به قابلیت ردیابی مواد اولیه طبیعی آن در سطح جهانی متکی است. این شامل اسطوخودوس از فرانسه ، پاچولی از اندونزی ، وتیور و ژرانیول از ماداگاسکار و بسیاری دیگر است.

دکتر هاینز-یورگن برترام ، مدیر ارشد اجرایی Symrise AG تأیید می کند: “هر دو بخش در زمینه های اصلی ما عطرهای لوکس ، مراقبت های شخصی و بهداشت پتانسیل رشد امیدوار کننده ای دارند.”

“هر دو مدیر به تجربه گسترده بین المللی و دانش بازار کمک می کنند و توسعه موفقیت آمیز بخش ها را ادامه خواهند داد.” دکتر نوربرت ریشتر به رهبری بخش مولکولهای معطر ادامه خواهد داد که این بخش نیز متعلق به این بخش است.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>