Symrise از هیدرولیت 7 سبز ، 100٪ چند منظوره محصولات آرایشی و بهداشتی نسل آینده خبر می دهد

Hydrolite 7 green منجر به تولید نسل جدید و چند منظوره سبز انقلابی می شود

آلکانديول هفت کربني منحصر به فرد از 100٪ منابع بنيادي حاصل از روغن دانه کرچک با منبع پايدار تأمين مي شود. چند منظوره یك نوع یك ماده شفاف و بی رنگ است كه می تواند به انواع فرمول های آرایشی سنتی یا طبیعی / سبز تبدیل شود و با انواع پوست كار می كند.

در سال های اخیر ، روند سبز با افزایش علاقه مصرف کننده به نوآوری های مواد اولیه تجدید پذیر و توسعه محصول نهایی ، شتاب بیشتری می گیرد.

در همان زمان ، از زمان معرفی Hydrolite 5 توسط Symrise 30 سال پیش ، 1،2-alkanediols به طور فزاینده ای در صنعت مراقبت شخصی به عنوان مواد چند منظوره استفاده می شود.

بنابراین ، هیدرولیت 7 سبز پاسخ طولانی مدت به لیست خواسته های مصرف کنندگان و فرمولاسازها را به ارمغان می آورد ، زیرا صنعت لوازم آرایشی بدنبال یک ماده مایع مشتق شده از طبیعت ، زیست تخریب پذیر ، با مزایای متعدد است که در یک مولکول بسته بندی شده است ، که اقتصاد خوبی ارائه می دهد و نشان می دهد خواص مهم در غلظت های کم.

با استفاده از Hydrolite 7 green ، Symrise چند منظوره مایع مبتنی بر زیست خلوص منحصر به فرد را ارائه می دهد ، که مزایای متعدد آن باعث بهبود پیچیدگی فرمولاسیون در عین بهبود خواص محصول نهایی می شود.

نمونه کارهای قوی از برنامه های ثبت اختراع بر ویژگی های منحصر به فرد آن تأکید می کند و امنیت جهانی استفاده در آینده را برای مشتریان Symrise تضمین می کند.

وی ادامه داد: “ما همچنان تعهد خود را برای ادامه نوآوری ، پایداری ، تبدیل سبز مواد آرایشی و نیازهای رو به رشد مشتری و مصرف کننده نشان می دهیم.

دکتر بالینت کوروسکنیی ، مدیر محصولات جهانی در Symrise ، توضیح می دهد: “ما از ارائه آخرین عضو نمونه کارها با کیفیت محصولات خود احساس افتخار می کنیم”.

“این یک مکمل اضافی به طیف آلکانیدیول ها و به طور کلی بهترین عملکردها است.”

ویژگی های منحصر به فرد ، مزایای متعدد

طول متمایز و مطلوب Hydrolite 7 green حلالیت در آب و فرم مایع را امکان پذیر می کند که ترکیب آسان کار با عملکرد بالا را امکان پذیر می کند. این متناسب با فرمولاسیون های معمول و همچنین سبز است و دارای مزایای اساسی بسیاری از جمله:

  • تقویت کننده آنتی اکسیدان برای افزایش فعالیت آنتی اکسیدان ها مانند توکوفرول
  • حل کننده عالی مواد آرایشی چربی دوست
  • تقویت کننده محافظت از محصول در همکاری با بسیاری از مواد نگهدارنده.

“R&D Symrise سالها صرف تولید Hydrolite 7 green کرده است تا بتواند انتظارات مشتریان ما را برآورده کند و استانداردهای بالای کیفیت ما را برآورده کند. ما به عنوان یک رهبر بازار ، مدتها قبل از ظهور روند بازار سبز ، با پیش بینی فرصت های آینده و تغییر بازار ، در حال سرمایه گذاری بودیم. در نتیجه ، این ماده چند منظوره کاملاً بدیع و منحصر به فرد اولین بار در سال 2021 در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی ظاهر خواهد شد. “، می گوید ایمکه مایر ، معاون لوازم آرایشی جهانی نوآوری جهانی در Symrise.

تأمین نیازهای نسل بعدی مصرف کننده

هیدرولیت 7 سبز چند منظوره سبز نسل بعدی با طول منحصر به فرد زنجیره ای ، خلوص ، بی رنگ و تقریباً بدون بو بودن ، از بین بردن امکانات ، راحتی ، طیف وسیعی از مزایای چند منظوره ، و افزایش محافظت از محصول در ترکیب با مواد نگهدارنده بسیار کارآمد است.

“طول زنجیره بهینه ترکیبی از عملکرد قوی و فرم مایع است. به دلیل داشتن منبع از گیاه لوبیای کرچک ، این محصول برای برچسب های سبز مناسب است. به عنوان یک ماده تشکیل دهنده ، می تواند شاخص طبیعی بودن فرمولاسیون های معمولی را افزایش دهد.

“این ممکن است جایگزینی برای حفاظت از محصول سنتی در مناطقی باشد که در حال حاضر چندکاره موجود قادر به پاسخگویی به چالش نیست. هیدرولیت 7 سبز شاهدی برای رهبری ما در نوآوری و تعهد ما به پایداری است. ما به عنوان تامین کننده پیشرو در حفاظت از محصول مدرن ، دکتر “بالینت کوروسکنی” می افزاید: “همیشه یک قدم جلوتر”.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>