Symrise از تحقیقات جدید مثبت در مورد ماده SymReboot L19 خود به عنوان یک راه حل موثر برای شرایط حساس و خشک پوست سر خبر داد.

داده های جدید تأکید بر اثر Symrise SymReboot L19 به عنوان یک محلول پوست سر پروبیوتیک فرآوری شده در شامپو دارد

تولیدکنندگان مراقبت از مو می توانند از آن در طیف وسیعی از محصولات از جمله شامپوها ، نرم کننده ها ، ماسک های مو ، لوسیون های مو و شامپوهای قبلی استفاده کنند.

وقتی سد پوست سر ضعیف می شود ، با کم شدن سطح سبوم و چربی ها و از بین رفتن آب ، شوره خشک ایجاد می شود. علائم این بیماری شامل پوستی کم آب همراه با خارش و قرمزی و پوسته پوسته های کوچک روی شانه ها است. میکروبیوم پوست سر شوره ای به طور مشخص میزان بیشتری از استافیلوکوک و مقدار کاهش کوتی باکتریوم را در مقایسه با پوست سر طبیعی نشان می دهد.

کاهش دلایل و علائم شوره خشک

SymReboot L19 وضعیت پوست سر را بهبود می بخشد و میکروبیوم سالم پوست سر را تقویت می کند. پس از شستن هر روز دوم به مدت 14 روز ، کاربران یک شامپو حاوی SymReboot L19 کاهش قابل توجه و قابل توجهی در پوسته پوسته و خارش پوست سر را همراه با بهبود قابل توجهی در وضعیت پوست سر و جلوه های بصری آن گزارش کردند.

بعد از 28 روز ، مشخص شد که شامپوی SymReboot L19 با حفظ سطح استافیلوکوک و افزایش سطح کوتی باکتری ، از تغییر مطلوب تعادل میکروبیوم پوست سر پشتیبانی می کند ، در حالی که عکس این مورد برای شامپو دارونما مشاهده شد.

Symrise این مزایا را در آزمایش گسترده ، با جدیدترین داده ها بر اساس در داخل بدن مطالعه ای که در آن داوطلبانی که از پوست خشک ، حساس ، خارش دار و پوسته پوسته رنج می برند از یک شامپوی حاوی 0.5٪ SymReboot L19 یا دارونما استفاده کردند.

“سلول های پوست دیواره سلولی یا متابولیت های میکروارگانیسم های تحت درمان با گرما را شناسایی می کنند ، بنابراین مکانیسم های دفاعی طبیعی پوست سر را فعال می کنند و در نتیجه پوست سر را آرام می کنند و سد آن را تقویت می کنند. این امر SymReboot L19 را به عنوان راه حلی برای حمایت از بهبودی پوست خشک و پوسته پوسته تبدیل می کند. “

محققان Symrise موفق به حفظ ساختار باکتری در تمام مراحل تولید و در نتیجه حفظ مزایای مهم پروبیوتیک شده اند. همچنین در محصولات آرایشی حاوی ترکیباتی برای محافظت از محصول تأثیر کامل دارد.

“SymReboot L19 پیامدهای گسترده ای دارد. کارآیی اثبات شده آن به تولیدکنندگان کمک می کند تا محصولی ایجاد کنند که به مصرف کنندگان قدرت مقابله با پوست حساس و شوره خشک آنها در سطح مولکولی را بدهد و این موارد را در منبع خود هدف قرار دهد – عملکرد مانع پوست سر و میکروبیوم. ” همنوایی

ایجاد کل راه حل ها

Symrise همکاری نزدیک با شرکت پروبیوتیک پیشرو پروبی برای بهینه سازی تخصص مکمل و آوردن نوآوری هایی مانند SymReboot L19 با ساخت در دو محور تحقیق – توسعه راه حل برای پوست حساس و استفاده از پروبیوتیک یا مواد مبتنی بر پروبیوتیک برای مواد غذایی ، غذایی مکمل ها و مواد آرایشی.

“در Symrise ، ما تخصص Probi را با توانایی خود در پوست حساس و نیازهای آن ترکیب می کنیم. پروبیوتیک پردازش شده SymReboot L19 ما عملکرد مانع را تقویت می کند و پوست و پوست حساس پوست را از طریق مسیرهای اصلی پروبیوتیک تسکین می دهد. “دکتر مارگارت کوجاوا-اوتیه ، مدیر گروه فعال جهانی در Symrise می گوید.

* SymReboot L19 به عنوان یک ماده فعال در مونوگرافی دارویی OTC FDA آمریکا ذکر نشده است

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>