Supergoop Friends and Family Sale 2021 20 درصد تخفیف برای تمام کرم های ضد آفتاب مارک ارائه می دهد

همه ما می دانیم که استفاده مجدد از کرم ضد آفتاب (هر دو ساعت یا بیشتر) بسیار حیاتی است ، اما اگر نگران بهم ریختن آرایش خود هستید ، (دوباره) تنظیم 100٪ پودر معدنی SPF 35 اینجا است تا روز را نجات دهد به سادگی با استفاده از برس نرم و خمیده در طول روز پودر مایع کننده و مایع با اکسید روی را روی پایه خود تمیز کنید و خوب کار می کنید. این در یک نسخه شفاف متناسب با همه ، و همچنین سه سایه رنگی (روشن ، متوسط ​​و عمیق) وجود دارد اگر می خواهید یک اشاره به پوشش داشته باشید. از همه بهتر ، محفظه های پر کردن هر کدام 20 دلار است ، بنابراین مجبور نیستید کالایی کاملاً جدید بخرید – در این صورت 10 دلار پس انداز خوبی خواهید داشت.

Mattescreen SPF 40 با ترکیبی از اکسید روی و دی اکسید تیتانیوم برای محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش تمام روز فرموله شده است که اتفاقاً باعث کاهش ظاهر منافذ و کمک به کنترل درخشندگی می شود. همچنین کمی ملایم است ، که می تواند موارد پنهان تغییر رنگ را پوشانده باشد. آیا این SPF در تابستان مناسب و مقاوم در برابر عرق است؟ ما فکر می کنیم خیلی لعنتی نزدیک است.

مجموعه های هدیه

مجموعه Supergoop The Getaway & Glow در پس زمینه سفید

مجموعه Supergoop The Getaway & Glow

Supergoop Play Home & Away تنظیم در پس زمینه سفید

Supergoop Play Home & Away Set

مجموعه Supergoop Shimmer & Glow در پس زمینه سفید

Supergoop Shimmer & Glow Set

در حالی که Supergoop به دلیل ضدآفتاب های صورت و بدن بیشتر شناخته شده است ، اما ما نمی توانیم از اولین و تنها محصولات آرایشی رنگی این برند غافل شویم. Shimmer & Glow Set Glowscreen با Shimmershade (شما از بین چهار سایه خنثی و بسیار پوشیدنی یکی را انتخاب می کنید) ، سایه چشم کرم برنده بهترین زیبایی که با SPF 30 پیوند خورده است تا از پوست لطیف پلک های شما محافظت کند. پاداش: اعمال و ترکیب آن با انگشتان خود به راحتی باورنکردنی است – در حقیقت ، آرایشگران این روش را ترجیح می دهند.

اگر فکر کردن SPF مورد علاقه شما – یعنی Play Everyday Lotion – باعث لرزاندن ستون فقرات شما می شود ، مطمئناً می خواهید در بازی Home & Away Set. این دو نفره با یک کوزه بزرگ 532 میلی لیتری برای جلوگیری از آسیب رساندن اشعه ماورا بنفش به پوست در تمام طول تابستان و همچنین یک لوله قابل حمل و اندازه 71 میلی لیتر از همان SPF مقاوم در برابر آب و تعریق که می شناسیم و دوست داریم ، همراه است.

ما تاکنون در مورد چند محصول بخشنده درخشندگی صحبت کرده ایم ، اما مجموعه Getaway & Glow آن را حتی یک درجه بالاتر می برد. نه تنها کرم ضد آفتاب Glow Stick ضد آفتاب SPF 50 کاملاً بدون عارضه است (بدون نیاز به دست) ، چوب روغن خشک پر از مواد مرطوب کننده فوق العاده ای مانند روغن دانه آفتابگردان و مایع گل آفتابگردان است که به برجسته یا پرایمر براق مورد علاقه شما کمک می کند برای پولشان اگر به دنبال یک شبنم فراگیر هستید که چرب به نظر نرسد و احساس نشود ، Glow Oil SPF 50 برای شما مناسب است. در صورت لزوم اسپری کنید و فرمول غنی از آنتی اکسیدان – که شامل یک بوته روغن سویا ، دانه انگور ، تربچه و روغن نارگیل و غیره است – بمالید تا اثر کاملاً کور کننده ای داشته باشد.

در صورتی که نتوانسته اید مطابقت کامل SPF خود را در این داستان پیدا کنید یا بخواهید گزینه های مختلفی را به سبد خرید خود اضافه کنید ، به supergoop.com در حال حاضر از طریق 8 ژوئن برای بررسی بقیه فروش و 20 درصد تخفیف.


حتی بیشتر ضد آفتاب های مورد تأیید ویرایشگر را برای تمام محافظت های SPF که ممکن است لازم داشته باشید بررسی کنید:


اکنون ، برنامه 10 دقیقه ای زیبایی محافظت شده در برابر اشعه ماورا UV بنفش لیلی سینگ را تماشا کنید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>