Superdrug و Beauty Banks برای مقابله با فقر بهداشت در کیف های زیبایی طراحی شده توسط اینفلوئنسر همکاری می کنند

تمام درآمد حاصل از فروش به جوامع پشتیبانی کننده ای که در تلاش برای تهیه محصولات مراقبت شخصی هستند ، اهدا خواهد شد

به عنوان بخشی از یک همکاری چهار ساله ، Superdrug و موسسه خیریه غیرانتفاعی Beauty Banks در یک راه اندازی محصولات آرایشی با چهار چهره تأثیرگذار در زیبایی همکاری کردند.

این چهار کیف لوازم آرایشی برای اولین بار از بین دو گروه ، چهار کیسه لوازم آرایشی جدید توسط سالی هیوز ، بنیانگذار بانک های زیبایی ، شر وب ، چهره پرداز ، خواهران Pixiwoo ، سام چپمن و نیک چپمن-هاست و گری طراحی شده اند. تامپسون با نام مستعار پسر پلاستیکی.

تمام عواید بیش از 50،000 پوند از فروش به جوامع حمایت کننده در سراسر انگلیس برای افرادی که در فقر بهداشت زندگی می کنند کمک می شود.

هیوز ، روزنامه نگار زیبایی ، گفت: “بانک های زیبایی خیریه من است.”

“من آن را با دوستم جو جونز تأسیس و همکاری کردم ، بنابراین نمی تواند به قلب من نزدیکتر باشد.

“من و جو از ابتدا با شور و حرارت اعتقاد داشتیم كه هر فرد بالغ ، كودك و نوزادی در كشور از حقوق اساسی بشر برای تمیز نگه داشتن برخوردار است.

“چگونه نگاه ، بو می کنیم و احساس می کنیم برای سلامت روان ، سلامتی جسمی ، چشم انداز اشتغال ، فرصت های آینده و روابط شخصی با دیگران اهمیت دارد.”

وی ادامه داد: “هیچ کس هرگز نباید بین گذاشتن غذا روی میز یا صابون در صورت خود انتخاب کند.”

این کیسه ها که قیمت هر کدام 4.99 پوند است ، از مواد بازیافتی 100٪ ساخته شده است ، از جمله پارچه و اتصالات ، که از بطری های پلاستیکی بازیافتی دوباره استفاده شده و از امروز در Superdrug موجود است.

مدیر تجاری Superdrug ، سایمون کامینز ، افزود: “ما بسیار خوشحالیم که می توانیم با این همکاری منحصر به فرد ، از شریک خیریه ارزشمند خود ، Beauty Banks ، حمایت کنیم.”

“بانکهای زیبایی در زمینه تأمین محصولات بهداشتی ضروری در سراسر کشور کارهای بسیار ارزنده ای انجام می دهند و ما از حمایت از این طرح خارق العاده برای ادامه کمک به جمع آوری کمکهای مالی بیشتر برای موسسه خیریه بسیار خوشحال هستیم.”

در اکتبر سال گذشته ، Superdrug امتیازات اهدای تولید خود را با بانک های زیبایی به 100 در سراسر کشور افزایش داد ، این ابتکار عمل زنجیره زیبایی است که برای اولین بار در سال 2018 در سه فروشگاه برجسته راه اندازی شد.Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>