Superdrug خرید آنلاین با مشاوران زیبایی در فروشگاه را پیوند می دهد

آزمایش دیجیتال خریداران زیبایی را با کارگران خرده فروشی در چهار نمایندگی انگلستان مرتبط می کند

خرده فروش زیبایی Superdrug با عملکرد جدیدی که مشتریان را با مشاوران خرده فروشی در فروشگاه متصل می کند ، تجربه خرید در فروشگاه را برای کاربران آنلاین تکرار می کند.

برای تکرار تجربه در فروشگاه ، خرده فروش متعلق به AS Watson گزینه “Superdrug Store Insider” خود را از طریق superdrug.com تنظیم کرده است که خریداران خرید رایحه و آرایش را به همکاران خود در Westwood Cross ، Leicester Fosse Park ، Basildon Mayflower متصل می کند. و فروشگاههای آکسفورد وست گیت ، انگلستان.

پس از آزمایش اولیه در چهار فروشگاه ، در انتظار موفقیت ، Superdrug خدمات را به ناوگان آجر و ملات خود گسترش می دهد.

این پروژه توسط استراتژی آفلاین پلاس آنلاین (O + O) AS Watson هدایت می شود که اکنون با 16000 فروشگاه زیر 12 مارک خرده فروشی در 27 بازار بزرگترین خرده فروش بین المللی بهداشت و زیبایی جهان است.

صحبت کردن با تجارت لوازم آرایشی مالینا نگایی ، مدیرعامل آسیا و اروپا در AS واتسون گفت که O + O به نفع مشتریان و سبک زندگی آنها است.

“جسمی در برابر آنلاین را فراموش کنید. این یا نیست. O + O استاندارد جدید خرده فروشی است. به سادگی O + O نحوه خرید امروز مشتریان را توصیف می کند.

وی افزود: “این یک تجربه یکپارچه برای تأمین بهتر نیازهای مشتریان ایجاد می کند و آنها را قادر می سازد از هر کانال ، هر زمان و هر مکان خرید کنند. در هزینه های مشتریان در فروشگاه های فیزیکی هیچ گونه آدم خواری وجود ندارد. “در همین حال ، مدیر تجارت الکترونیکی Superdrug ، مت والبرن ، افزود: “بیماری همه گیر Covid-19 به طور قابل توجهی سرعت رشد تجارت superdrug.com ما را تسریع کرده است و ما مشتاق هستیم که یک تجربه آنلاین پیشرو در بازار را برای همه مشتریان خود ارائه دهیم.

“Superdrug” به طور سنتی یک تجارت آجر و ملات است ، مدت ها است که به عنوان مشاور متخصص در زمینه بهداشت و زیبایی در فروشگاه شهرت دارد.

“بنابراین اکنون ، در زمانی که مشتریان برای امنیت و راحتی در حال خرید آنلاین هستند ، ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که می توانیم همان روش خرید شخصی را ارائه دهیم ، فقط از راحتی اتاق نشیمن مشتری.”

برای دسترسی به سرویس ، مشتریان باید به superdrug.com مراجعه کرده و بر روی نماد خدمات کلیک کنند تا به نماینده فروشگاه متصل شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>