Sulwhasoo سرم فعال کننده مراقبت های اولیه خود را اصلاح می کند | مرور

اگر قسمت را گرفتید جذابیتپادکست علم زیبایی (پلاگین بی شرمانه بسیار عمدی) همه چیز در مورد لایه بندی است ، شما قبلاً می دانید که رژیم های چند مرحله ای که با K-beauty مترادف شده اند (ما در حال صحبت کردن با 10 ، 12 و حتی 17 مرحله هستیم) تبدیل شده اند روشی که ما سرم ، مرطوب کننده و روغن را به شکل هنری در می آوریم.

و اگر به ما اجازه می دهید استعاره هنر را با استفاده از ادامه دهیم سرم فعال کننده مراقبت های اولیه Sulwhasoo شبیه بتونه کاری بوم شماست. این سرم نامیده می شود زیرا مملو از مواد موثره ای است که هیدراته و روشن می شوند (بیشتر در عرض یک دقیقه) ، اما همچنین مانند یک ماده اساسی عمل می کند به این دلیل که به محصولاتی که استفاده می کنید کمک می کند تا با دقت بیشتری جذب شوند. (مانند جوهر ، منظور این است که بلافاصله پس از تمیز کردن استفاده شود.)

وقتی صحبت از محصولات K-beauty می شود ، سرم یک ستاره در میان ستارگان است: امروزه هر 10 ثانیه یک بطری در کره به فروش می رسد. در واقع ، از زمان راه اندازی آن در سال 1997 ، بیش از 35 میلیون بطری در سراسر جهان فروخته شده است. (یک کودتای مهم دیگر): جذابیتهمان جعبه زیبایی.) گفته شده است ، برای تیم تحقیق و توسعه نام تجاری آسان است که پشت خود را بزنند و آن را یک روز بنامند – اما در عوض ، آنها برای ادامه کار در زمینه بهبود فروش بهترین زحمت را کشیده اند ، با در دسترس قرار گرفتن فناوری جدید ، فرمول را به روز کنید.

تصمیم برای ایجاد تکرار پنجم از سرم محبوب (که به تازگی در سایت Sephora.com راه اندازی شده است) به دلیل روشهای جدید داده کاوی است که به محققان اجازه می دهد از بین 3،912 فرمول و 1041 ماده موجود در ادبیات آسیای باستان ، با توجه به نام تجاری ، بینش کنند. با تشکر از این یافته ها ، محققان دریافتند که به روزرسانی نسبت مواد فعال در ترکیب اختصاصی گیاهان ، عملکرد را حتی بیشتر می کند.

این ترکیب شامل نیلوفر آبی ، سوسن سفید و مهر سلیمان است (نوعی گیاه گل دهنده) که به گفته شیمی دان آرایشی و بهداشتی ، به ترتیب در مرطوب سازی ، تسکین دهنده و روشن کننده کمک می کند. محققان Sulwhasoo همچنین از روش های جدید استخراج استفاده کرده اند ، بنابراین این مواد از هر زمان دیگری قوی تر هستند.

با احترام از نویسنده

پس از دستیابی به نمونه اولیه ، خوشحالم که گزارش می کنم این نسخه دارای همان بوی گیاهی و رنگ طلایی است که با نام اصلی شناخته شده است ، اما – همانطور که قول داده شده بود – نتایج چشمگیرتری نیز به همراه دارد. بعد از حدود یک ماه استفاده از آن در برنامه مراقبت از پوست ، پوست من احساس لطافت بیشتری کرد.

من همچنین متوجه شدم كه محصولاتی كه هر روز صبح بعد از آن استفاده می كردم – سرم ویتامین C ، سرم هیالورونیك اسید و ماده معدنی SPF – آنچنان مستعد پیلینگ نیستند (مثل بلند كردن روی صورتم) ، احتمالاً به دلیل جذب كامل . در اینجا یکی از بهترین ها حتی بهتر می شود.

Sulwhasoo First Care Active Serum اکنون با قیمت 89 دلار در سایت sephora.com در دسترس است.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>