Sofia Vergara در حال راه اندازی یک نام تجاری جدید مشهور زیبایی است

زمانی نه چندان دور بود که به نظر می رسید همه افراد مشهور در حال دریافت مجموعه ای با نسخه محدود با یک مارک زیبایی هستند. اما اکنون ، به نظر می رسد افراد مشهور بیشتر از این است که از مسیر همکاری چشم پوشی کنند و با سرعت کامل ، راه اندازی کنند مال خود مارک های زیبایی ستارگان سینما ، ستارگان تلویزیون ، نوازندگان ، تأثیرگذارها – هر گونه شخصیت مشهور قابل تصور است که عشق او به آرایش ، مراقبت از پوست ، مراقبت از مو و سلامتی را به یک تجارت تبدیل می کند. و خوش شانس برای صوفیا ورگارا، به نظر می رسد مصرف کنندگان هنوز خستگی از نام تجاری مشهور-زیبایی را نزده اند.

ورگارا ، که بیشتر به خاطر تصویر خنده دار خود از گلوریا در ایالات متحده شناخته می شود خانواده مدرن، آخرین بازیگری است که یک برند زیبایی را راه اندازی کرده است ، جنگ جهانی دوم گزارشات – هرچند که خیلی بیشتر از این گزارش نمی دهد به گفته فروش ، نام این برند هنوز شناخته نشده است و همچنین این رده نیز شناخته نشده است ، اما “ارائه نسل جدیدی از محصولات هوشمند و راه حل هایی برای مراقبت از پوست ، زیبایی و سلامتی به مصرف کننده که انتظار داریم یک موفقیت باشد” در ایالات متحده “- که ، به گفته خوان ماتجی ، رئیس آزمایشگاه های کانتابریای اسپانیا ، یکی از شرکای Vergara در تجارت.

علاوه بر شریک تجاری دیگر ، کارآفرین لوئیز بالاگوئر ، جنگ جهانی دوم گزارش می دهد که مارک Vergara توسط رئیس جمهور سابق Kiehl ، کریس سالگاردو هدایت خواهد شد.

ورگارا در بیانیه ای خطاب به جنگ جهانی دوم. “خلاقیت ، اصالت و سوابق موفقیت او ، او را به یک شریک ارزشمند تبدیل می کند و من بسیار خوشحالم که در این تلاش جدید با او و آزمایشگاه های کانتابریا همکاری می کنم.”

این اولین rodeo ورگارا در مورد چهره یا نام یک مارک نخواهد بود.
در حوزه زیبایی ، او قبلاً چهار عطر (صوفیا ، لاو صوفیا ، وسوسه انگیز و وسوسه انگیز بهشت) دارد ، سخنگوی Head & Shoulders است و قبلاً در تبلیغات تبلیغاتی CoverGirl ظاهر شده است. او همچنین دارای برند Sofia Jeans در Walmart ، یک مارک مشترک لباس زیر به نام EBY ، یک مجموعه مبلمان در Rooms to Go و یک همکاری کفش با Payless است.

نیازی به گفتن نیست ، به محض اینکه اطلاعات بیشتری در مورد آخرین فعالیت Vergara در دسترس بود ، ما آن را در اینجا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.


مارک های زیبایی مشهور بیشتر در کار هستند:


اکنون تماشا کنید که لانا کاندور 9 کار را انجام داده است که قبلاً هرگز انجام نداده است:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>