SkinCeuticals CE Ferulic برای محو شدن تغییر رنگ عالی است – بهترین سرم ویتامین C ، عکس ها

تعداد زیادی سرم ویتامین C برای انتخاب وجود دارد ، اما میشل هنری ، یک متخصص پوست دارای مجوز از هیئت مدیره مستقر در شهر نیویورک ، توصیه می کند به دنبال سرمی باشید که بین 10 تا 20 درصد ویتامین C داشته باشد. “اگر خیلی بالاتر از 15 درصد باشید ، حداقل خطر تحریک پوست شما افزایش می یابد ، “او می گوید. “و با پایین آمدن از 10 درصد ، در معرض خطر قرار گرفتن محصولی قرار می گیرید که به اندازه موثر نباشد.”

بنابراین ، CE Ferulic قطعاً به آن نقطه شیرین برخورد می کند – و پوست من نیز موافق است. من سرم های دیگر ویتامین C با غلظت کمتری را امتحان کرده ام ، اما بعد از هفته ها که تغییر زیادی ندیده ام ، آنها را کنار می گذارم. اما فقط یک هفته پس از استفاده از این فرمول SkinCeuticals ، متوجه شدم که جای زخم های آکنه من با سرعت کمتری از بین رفته و یک بافت کلی نرم و لطیف دارد.

اما چه اتفاقی می افتد که ویتامین C را با ویتامین E و اسید فرولیک مخلوط کنید؟ داستان کوتاه کوتاه: همه آنها به ایجاد ثبات و تقویت یکدیگر کمک می کنند و یک کوکتل قوی و موثر برای مراقبت از پوست ایجاد می کنند. “ترکیب ویتامین C با آنتی اکسیدان دیگر [like vitamin E] هنری کمک می کند تا ثبات را حفظ کرده و اثر بخشی سرم را افزایش دهد. ویتامین E و اسید فرولیک به راحتی جذب پوست را کمک می کنند.

علاوه بر این ، اسید فرولیک هم به ثبات ویتامین های C و E کمک می کند و هم سطح سرم را در برابر آسیب عکسبرداری دو برابر می کند. همچنین مهم است که توجه داشته باشیم که بطری خود به طور عمدی تیره شده است زیرا شناخته شده است که قرار گرفتن در معرض نور باعث تجزیه ویتامین C می شود ، اما من سعی می کنم بدون در نظر گرفتن ، بطری خود را از نور مستقیم خورشید دور نگه دارم.

سارا هان /جذابیت

وقتی صحبت از چنین سرمی قدرتمندی می شود کمتر است. من هر بار فقط از سه قطره استفاده می کنم ، که مستقیماً روی صورتم می کشم – بنابراین هنگام انتقال هیچ محصولی را روی دست هدر نمی دهم. برای اشتباه در سمت امن ، من شروع به استفاده از آن هر روز در میان قبل از ایجاد در استفاده روزمره – همان چیزی است که هنری برای پوست های حساس توصیه می کند. و مانند سایر محصولات ویتامین C که در طول روز استفاده می شود ، استفاده از ضد آفتاب امری ضروری است باید به دلیل افزایش حساسیت به نور (من اخیراً عاشق کرم مرطوب کننده آب پیتر توماس روت SPF 45 هستم.)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>