SinfulColors Essenchills لاک ناخن های معطر همانطور که به نظر می رسند بوی خوبی دارند | مرور

در مجموع ، مانیکور من خوب به نظر می رسید. من شخصاً فکر نمی کنم که به مدت طولانی مانیکور بدون تراشه داشته باشم ، حتی با ژل لاک ، بنابراین من تراشه های معمولی را تجربه کردم که معمولاً در طول هفته این کار را می کردم. در حالی که بوی رنگ لاک بسیار عالی بود وقتی که من برای اولین بار رنگ آمیزی کردم ، بعد از پوشش بالا به سختی قابل توجه بود. بدون پوشش بالا ، می توانید بوی کمی طولانی تر داشته باشید – به گفته دراتچ ، حدود یک تا دو روز – قبل از اینکه محو شود.

این رایحه ها ممکن است طولانی مدت نباشند ، اما به نظر من مانیکور فوق العاده زیبایی که از آنها می گیرید ارزشش را دارد. اما هنوز کنجکاو شدم: چه اتفاقی از بطری تا ناخن هایم افتاد که فقط بوی انگشتانم را حس می کردم؟

جینجر کینگ ، شیمی دان لوازم آرایشی توضیح می دهد که یک لاک ناخن به طور معمول شامل حلال هایی مانند استات بوتیل و استات اتیل است – که همان چیزی است که آن رایحه متمایز لاک ناخن را ایجاد می کند – و یک پلیمر مانند نیتروسلولز. کینگ که همچنین توانست جلا ها را امتحان کند ، می گوید: “رایحه ها در پلیمر تعبیه شده اند و به محض تبخیر حلال ها ، استات بوتیل یا استات اتیل ، رایحه آزاد می شود.” “با این حال رایحه ماندگار نیست.”

اگرچه ماندگار نیستند ، اما کینگ تحت تأثیر سایه های زرق و برق دار قرار گرفت و احساس کرد که رایحه ها “در توصیف مناسب هستند”. کینگ می گوید ، اگر رایحه خیلی قوی باشد ، به طور بالقوه می تواند سردرد ایجاد کند. وی می گوید: “SinfulColors” تجربه كاربری خوبی را ارائه می دهد ، بنابراین به جای حلال بدبو ، تجربه کاربر را با رایحه ای لطیف افزایش می دهد. “این کار به خوبی انجام شده است ، نیازی به گفتن نیست که قیمت آن به طرز مضحکی پایین است.”

صحبت از قیمت گذاری شد ، SinfulColors این پرداخت ها را با قیمت 2 دلار که من آن را دوست دارم حفظ کرد. می توانید با مراجعه به سایت target.com یکی از این نه سایه زیبا را برای خود بدست آورید.

لاک ناخن SinfulColors Essenchills در اسطوخودوس روی زمینه سفید

لاک ناخن SinfulColors Essenchills


داستانهای بیشتری درباره هنر ناخن بخوانید:


اکنون از تماشای این سه هنرمند در ایجاد هنر ناخن پروانه لذت ببرید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>