Sha’Carri Richardson به تازگی زرق و برق دار زیر کلاه گیسهای خود را آشکار کرد – به عکسها مراجعه کنید

در 19 ژوئن ، اینترنت نمی تواند در مورد آن صحبت کند Sha’Carri Richardson – به یک دلیل خوب ستاره پیست 21 ساله در آن روز در مسابقه 100 متری هواداران را حیرت زده کرد زیرا از رقبای خود پیشی گرفت و به او اجازه صعود به مسابقات را داد المپیک 2021 توکیو. مردم نمی توانستند از تحسین ریچاردسون برای انجام همه کارها در یک کلاه گیس خیره کننده به رنگ نارنگی و ناخن های اکریلیک بسیار بلند و تابوتی شکل ، تعریف کنند و مقایسه های او با قهرمان المپیک Flo Jo را بدست آورند.

اگرچه ریچاردسون قطعاً به اندازه فرد بعدی یک کلاه گیس خوب را دوست دارد ، اما از تعویض آن و رها کردن موهای طبیعی خود نیز لذت می برد. او اخیراً یک بومرنگ را در استوری اینستاگرام خود منتشر کرده است با عنوان: “تو می آیی با این کار کنار بیایی”. “این” مورد نظر به او به طرز دلپذیری گرد و به رنگ اکسپرسو رنگی اشاره دارد.

اگرچه ما نمی دانیم این مدل بعد از شستشو است یا سه روزه ، اما موهای او پر از حجم شگفت انگیز است. او حتی یک فیلتر جرقه ای به موهای خود اضافه کرد تا بر میزان با شکوه بودن آن تأکید کند. اگر خوب نگاه کنید ، ممکن است نشانه هایی از رنگ دارچین در نوک موهای او مشاهده کنید. رنگ آمیزی قبلی دقیقاً تکان دهنده نیست اگر بدانید که این ستاره عاشق آزمایش موهای روشن است. ما قطعاً به محصولات 411 مورد نیاز او نیاز داریم. آیا او بیشتر یک دختر کره ای و روغن غلیظ است یا ژل و موس را برای نگهداری بیشتر ترجیح می دهد؟

واضح است که ریچاردسون تا المپیک 23 ژوئیه و به احتمال زیاد از آن در رادار ما خواهد ماند. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم این ستاره پیست جوان چه چیزی را به میدان می آورد ، آیا این یک کلاه گیس زنده دیگر است یا سرعت ساخت تاریخ.


درباره موهای طبیعی بیشتر بخوانید:


اکنون از سه نکته ضروری در مورد آرایش ملکه X استفاده کنید.

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>