Sha’Carri Richardson برای اولین بار در مراسم جوایز ESPY 2021 موهای قرمز سانگریا را مشاهده کرد – به عکس ها مراجعه کنید

این راز نیست که Sha’Carri Richardson طی چند هفته گذشته موضوع گفتگو بوده است. او ابتدا پس از انتخابی به المپیک توکیو با دویدن 10.86 ثانیه ای در مسابقه 100 متر – و انجام همه این کارها در حالی که با یک کلاه گیس نارنجی روشن و طوقه های بلند صورتی خوب به نظر می رسید ، به مرکز توجه قرار گرفت. گرچه ریچاردسون امسال نمی تواند در المپیک شرکت کند ، ما هنوز در اینجا به دنبال ریشه کلاهبرداری گسترده وی و کلاه گیس های او هستیم. واقعه اخیر ما – کلاه گیس بورگوندی براق او در مراسم جوایز ESPY 2021 در روز شنبه 10 ژوئیه حضور پیدا کرد.

این ورزشکار جوان در ESPY ها با یک لباس سیاه مشکی خیره کننده ، ناخن های بلند به شکل بالرین و یک واحد مستقیم رنگ سانگریا مانند یک رویا به نظر می رسید ، که ستاره واقعی نگاه است. نیکی نلمز آرایشگر مطمئن شد که این واحد قسمت میانی باشد لغزید پایین. هیچ تکه ای از موهای گارنت بی جا نبود.

گتی ایماژ

این کلاه گیس قطعاً با نصب خوب Nelms پوست سر را بهمراه می دهد. ما مخصوصاً دوست داریم که او به دنبال رنگ بورگوندی عمیق رفت. واحد ابریشمی 99J برای جفت شدن با لباس مجلسی انتخاب بسیار خوبی بود. درست نزدیک کمر او می افتد و به او اینچ سانتی متر می دهد تا دور خودش را بزند و دور بزند.

در مورد آرایش ، ریچاردسون مطمئن شد که این کار را رها نمی کند. Sheika Daley ، هنرمند گریم چهره را بیشتر در سمت خنثی حفظ کرد و باعث شد ریچاردسون مانند زیبایی درخشان جلوه کند. پوست درخشان او واقعاً نفس گیر است. البته ، همانطور که بسیاری از زنان جوان سیاه پوست انجام می دهند ، او با یک جفت مژه بلند و کرکی همراه با یک لب برهنه براق بیرون آمد.

گتی ایماژ

هنگام اهدای جوایز ، او برای یک نشست مصاحبه با شکست ناپذیر و سه زنی را که از زیبایی های رنگارنگ او الهام می گیرند به اشتراک گذاشت: مادربزرگ ، مادر و ، البته ، ستاره برجسته آهنگ Flo Flo. او درباره فلو جو می گوید: “او هر کاری را که فکر می کردی قادر به انجام آن نیست انجام داد. شما مطمئناً الهام من این است.” “هر وقت قدم در پیست می گذارم ناخن های بلند ، موی متفاوت را به شما نشان دهم … تا زمانی که جامعه من آن را دوست داشته باشد ، من آن را هر بار می آورم.”

Sha’Carri ، مطمئناً نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم برای چه مدل و کلاه گیس ناخن دیگری انتخاب می کنید. (ما به زرد رای می دهیم.)


داستانهای بیشتری درباره موهای رنگارنگ بخوانید:


اکنون از جعبه گشایی ماه جولای لذت ببرید جذابیت جعبه زیبایی:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>