Sephora در Kohl’s Will House 125 برندهای زیبایی Prestige

در اواخر سال 2020 ، Sephora و Kohl اعلام کردند که در حال همکاری برای آوردن بیش از 200 فروشگاه مینیاتوری Sephora تا پاییز 2021 به مکان های Kohl در سراسر کشور هستند. این پروژه با نام مناسب Sephora در Kohl ، مقصد زیبایی برتر ، در یک فضای 2500 فوت مربعی طراحی شده و به طور برجسته در جلوی فروشگاه واقع شده است “، به عنوان نماینده ای از مارک که قبلا اعلام شده بود جذابیت.

Sephora به تازگی از مارک های خاصی که از این مکان ها در دسترس خواهد بود رونمایی کرد و با توجه به لیست ، این توضیحات کاملاً مشخص است. هر Sephora در محل کهل 125 مارک تجاری را در خود جای داده است که بسیاری از آنها معمولاً مختص Sephora هستند اما از اوت 2021 نیز می توانید از سایت kohls.com خریداری کنید.

لیست کاملی از مارک ها را می توانید مشاهده کنید – تجزیه شده توسط رایحه ، مراقبت از پوست و آرایش مو و آرایش در اینجا – اما اینها فقط تعدادی از جذابیتمارک های مورد علاقه این لیست عظیم: Fenty Beauty ، Makeup Up For Ever ، Tower 28 ، Dr. Jart + ، The Inkey List ، Ilia و Amika. چشمگیر ، درست است؟

با احترام از Sephora

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>