Sens8ate Skincare Botanicals محدوده ویتامین های مراقبت از پوست را ایجاد می کند

فواید ویتامین A ، C و E برای مراقبت از پوست یک لیست طولانی است ، از آبرسانی به پوست و کاهش التهاب گرفته تا تنظیم تولید سبوم و روشن شدن رنگ پوست نامرتب

با برنامه ریزی های دیگر برای ماه های آینده ، Sens8ate Skincare Botanicals از آنچه در آینده انتظار می رود هیجان زده است.

پاتریک شرلی ، بنیانگذار شرکت اظهار داشت: “ما از اعلام راه اندازی گیاهان مراقبت از پوست Sens8ate بسیار هیجان زده هستیم. فلسفه ما تولید مراقبت های اخلاقی از پوست است که مطلوب به نظر برسد. ما ایده قرار دادن مواد عالی خود را در بسته بندی های شیک و محیط زیست دوست داریم ، در حالی که همچنین با اطمینان بسیار زیاد اطمینان حاصل کنیم که محصولات ما فاقد پارابن ، سموم و سولفاتهای مضر هستند.با افتخار می گوییم که دامنه های ما نیز از نظر گیاهخواری و بی رحمی است.

“به عنوان یک مارک ، ما متعهد هستیم که با ادامه استفاده از مواد طبیعی در خارج ، که شامل استفاده از بطری های شیشه ای و شیشه ها و همچنین درب های واقعی بامبو و اشوود به جای پلاستیک است ، به سهم خود در حفاظت از محیط زیست عمل کنیم. ما با جعبه های 100٪ طبیعی توس ، که سازگار با محیط زیست و کاملاً قابل تجزیه هستند ، این ظاهر را بیشتر بهبود بخشید.

“ما Sens8ate Skincare Botanicals را با در نظر گرفتن مشتریان خود ایجاد کرده ایم ، بنابراین ما خوشحالیم که محصولات ما در حالی که لذت بردن از استفاده از آنها به اندازه ما لذت می برند ، به بخشی اساسی از رژیم مراقبت از پوست آنها تبدیل می شوند.”

پاک کننده مغذی | 99/24 پوند

پاک کننده مغذی یک پاک کننده 2 در 1 و شستشوی صورت است. غنی شده با ویتامین C ، شناخته شده است که به طبیعی سازی رادیکال های آزاد ، محافظت در برابر فشارهای محیطی و مبارزه با علائم پیری کمک می کند. با پاک کردن ویتامین های A و E ، گل همیشه بهار ، اسکوالان و چندین عصاره ارگانیک ، این پاک کننده لوکس برای دستیابی به حداکثر تصفیه پوست ، ضمن حفظ رطوبت و تعادل طبیعی ، کار می کند.

اسکراب صورت Radiance | 27.99 پوند

ویتامین C یک آنتی اکسیدان قوی است و فواید زیادی برای مراقبت از پوست به همراه دارد. این اسکراب لایه بردار ویتامین C هنگامی که در یک برنامه منظم مراقبت از پوست قرار می گیرد ، با کمک به تقویت تولید کلاژن طبیعی ، پوست را برای مدت طولانی تری جوانتر نگه می دارد ، و در نتیجه پوست شما قویتر و سالم است. اسکراب همچنین باعث کاهش ظاهر لکه های قهوه ای و تقویت روند بهبود طبیعی پوست می شود.

سرم صورت براق کننده سن | 59.99 پوند

این سرم طبیعی ویتامین های A ، C و E ، اسید هیالورونیک ، کلاژن دریایی ، روغن دانه هندوانه و روغن گل مغربی را تقویت می کند تا ساختار پوست را از طریق هر 3 لایه تقویت کند. ویتامین A ، همچنین به عنوان رتینول شناخته می شود ، یک آنتی اکسیدان قدرتمند است که با افزایش تولید کلاژن به جلوگیری از چین و چروک کمک می کند. رتینول همچنین در کنترل آکنه و همچنین بهبود تغییر رنگ ، ایجاد پوستی جوانتر موثر است. این ترکیب با ویتامین C محافظت آنتی اکسیدانی قوی ایجاد می کند ، و پوست را از آسیب رساندن به رادیکال های آزاد محافظت می کند. ویتامین E غنی از آنتی اکسیدان است و یک درمان کننده کامل پوست است.

مرطوب کننده صورت Skiss Bliss | 49.99 پوند

حاوی مواد ضروری پوست از جمله ویتامین های A ، C & E به علاوه اسید هیالورونیک ، چای سبز ، روغن بوریتی و روغن آرگان. این مواد مغذی باعث تقویت و تقویت پوست می شوند و در نتیجه احساس سعادت می کنند. ویتامین A ، همچنین به عنوان Retinol شناخته می شود ، یک آنتی اکسیدان قوی است که به افزایش تولید کلاژن کمک می کند تا باعث کاهش خطوط و چین و چروک شود.

این ترکیب با ویتامین C یک فرمول ضد پیری بسیار موثر ایجاد می کند. ویتامین C بیشتر باعث افزایش سنتز کلاژن و در نتیجه ایجاد سفتی ، سفتی پوست و روشن شدن پوست خسته و کدر می شود. ویتامین E باعث ترمیم و در عین حال آبرسانی به پوست می شود و به عنوان یک مرطوب کننده عالی عمل می کند.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>