SCS حامیان مالی کنگره IFSCC 2022 را اعلام می کند

سی و دومین کنگره IFSCC از 19 تا 22 سپتامبر سال آینده در لندن برگزار می شود

انجمن دانشمندان لوازم آرایشی و بهداشتی انگلستان و ایرلند فاش کرده اند که غول زیبایی L’Oréal اسپانسر الماس سی و دومین کنگره IFSCC خواهد بود.

این رویداد که قرار است در سپتامبر سال آینده در لندن برگزار شود ، توسط شرکت نوآوری (طلا) ، Greentech (طلا) ، CLR برلین (ثبت نام) و Ayton Consumer Research (نقره ای) نیز حمایت مالی خواهد شد.

“ما هیجان زده هستیم که در تلاشیم این کنگره جهانی لوازم آرایشی و بهداشتی را برای اولین بار در 20 سال گذشته به انگلستان ارائه دهیم و از حمایت L’Oréal در این امر ، به عنوان حامی انحصاری Diamond ، در کنار سایر حامیان مالی اولیه ما ، بسیار سپاسگزاریم. “، جودی بیرلینگ ، رئیس کمیته راهبری کنگره گفت.”

“همه رویدادهای از این دست به حمایت از صنعت بستگی دارد و ما بسیار امیدواریم که شرکت های دیگر نیز برای شرکت در IFSCC 2022 وارد شوند.”

باربارا لاورنوس ، معاون مدیر اجرایی L’Oréal مسئول تحقیقات ، نوآوری و فناوری ، افزود: “L’Oréal از علم متولد شده است و علم همچنان نیروی محرکه ای برای اختراع زیبایی های آینده است و مرزهای نوآوری را بی وقفه تحت فشار قرار می دهد. .

“ما خوشحالیم که از IFSCC 2022 ، کنگره بزرگ لوازم آرایشی جهانی در سراسر جهان حمایت مالی می کنیم ، زیرا کاملاً معتقدیم که به اشتراک گذاشتن تخصص و دانش با اکوسیستم های علمی و ایجاد مشارکت های قوی برای پیشرفت بسیار مهم است.”

سی و دومین کنگره IFSCC از 19 تا 22 سپتامبر در هتل وست مینستر پارک پلازا ، لندن برگزار می شود و با موضوع “جایی که زیبایی ، علم و نوآوری با هم دیدار می کنند” افتخار می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>