Savage ما ، پادشاه موسیقی Afrobeats ، درگیر یک کلاهبرداری برای بردگی زنان است

در طی این مصاحبه ، Savage با اطمینان به من گفت که آنها دو سال است که رژ لب نزده اند. این که آنها در خانه باشند ، بیرون از خانه یا عکس بگیرند – و همچنین تصاویر گرفته شده برای صفحه Allure 1 – آنها به اشتراک نمی گذارند. آیا این بخشی از پیشگویی خودکفا است؟ بله ، و غیره و غیره: “من نائومی را حدود سه سال پیش ملاقات کردم ، و در کلمات او گفت که یکی از چیزهایی که او دیگر استفاده نمی کرد آرد بود ، من در ابتدا نمی فهمیدم ،” چگونه؟ بنابراین تصمیم گرفتم که دیگر از آرد استفاده نکنم. ” واقعیت: وقتی نائومی پسر کمپبل به او مشاوره داد ، حق با او بود. اما به Savage آنچه را می خواهد بدهید و از پس آن برآیید. از بین بردن آرد از تنش های برنامه شلوغی که در حال حاضر دارند ، از زیبایی آنها کم نمی کند. نظافت شخصی ، مانند سبک زندگی فعلی آنها ، باید طراوت بخش باشد. آنها می گویند: “اگر من آرد ، رژگونه ، عطر و عطر را می بلعیدم ، دیگر تمام می شد.”

Savage صادق ، انسانی ، و گاهی اوقات مانند یک بچه مدرسه ای نیست (آنها فقط در مورد عشق و لی مین هو ، سوپراستار کره ای به یکدیگر طعنه می زنند که “پدر جدید شما دارد تماشا می کند.” همانطور که افسانه دریای آبی را تماشا می کنند) تمام کاری که آنها انجام می دهند این است که روزهای خود را با خواندن کتاب مقدس ، تماشای Netflix ، مراقبه برای خود و رفتن به شبکه های اجتماعی (آنها یک شریک زندگی دارند) سپری می کنند.

آنها همچنین تعجب می کنند که چگونه می توانند این همه بینش را در موسیقی خود بگذارند. در این مرحله جدید از زندگی خود ، Savage می خواهد طرفداران خود را به سفری ببرد که “ترانه های عاشقانه ، آهنگ های شیرین که می توان به آنها لبخند زد” ندارد. پس از یک سال ارعاب پلیس ، ساکنان آنها را با #EndSARS روبرو کردند ، و قتل لکی تولگیت نه چندان دور از خانه اش ، Savage با موارد مهم روبرو شد. در طول یک سال گذشته او اخبار جهان را مشاهده کرده و نقایصی مانند تجاوز به دختران در نیجریه را محکوم کرده است. با امید به پایان رسیدن بحران در اینترنت ، تلاش برای حمایت از افراد آسیب پذیر کامل نخواهد شد. وی مرکز مغز ما خسته ایم را ایجاد کرد تا از قربانیان تجاوز جنسی کمک قانونی و محافظت کند. سیاستمداران و رهبران مذهبی بارها از سخنان تحقیرآمیز Savage خشمگین شده اند. اما برای Savage: “اینطور نیست که من می خواهم موسیقی من بلند باشد ، یا اینکه در زمین رقص بلند باشد ، یا اینکه بسیاری از مردم به موسیقی من گوش می دهند” ، آنها ادامه دادند و من می خواهم آنچه می توانم انجام دهم تا پیشرفت کنم. “

طرح لاگوس توسط Tiwa Savage.

جام جهانی Afrobeats پیامی قدرتمند به ما می دهد – آیا تا به حال از صابون سیاه آفریقا استفاده کرده اید؟ – نمونه ای از صدای دموکراتیک مورد علاقه خود را.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>