Saturn Retrograde به شما کمک می کند با شروع هفته آینده مرزهای اجتماعی ایجاد کنید

سیاره زحل امسال آغاز می شود یکشنبه ، 23 مه ، و عبور می کند یکشنبه ، 10 اکتبر، به نشانه دلو مستقل. چند نکته در مورد این سیاره حلقه دار – و حرکت رو به عقب آن – برای کمک به شما در تهیه وجود دارد. برای شروع ، کیوان را به عنوان پدر سختگیرانه زودیاک در نظر بگیرید. بر نظم و انضباط ، محدودیت و اختیارات خود حاکم است.

وقتی زحل مستقیم است ، این سیاره می تواند به شما در مسیر درست کمک کند و شما را به مسیر درست هدایت کند. با این حال ، هنگامی که به عقب می افتد (که هر 12 ماه بیش از یک بار اتفاق می افتد و هر بار تقریباً چهار ماه و نیم طول می کشد) ، تعیین مرزها شاید بیش از هر زمان دیگری مهم باشد. در بعضی مواقع ، ممکن است کاملاً ناامید شده و احساس وسوسه کنید که انعطاف پذیرتر از آنچه می دانید برای شما مفید است باشد ، اما تسلیم نشوید. زحل شما را آزمایش می کند. زحل برگشتی مانند زمانی است که والدین در یک لحظه حیاتی قدم به عقب می گذارند تا ببینند آیا فرزندشان می تواند به تنهایی زندگی را رقم بزند تا اینکه روز را نجات دهد این حمل و نقل خاص در واقع کشف سطح راحتی فردی ما برای زنده ماندن در این زمان های عجیب است ، زیرا ما در حال بازگشت به جامعه هستیم که واکسیناسیون در طی این مرحله جدید از بیماری همه گیر آغاز می شود.

توجه به این نکته مهم است که Saturn retrograde می تواند باعث کندی شما شود و استراحت در این مدت (و هر زمان که نیاز به استراحت دارید ، برای این موضوع) اشکالی ندارد. طبق AstrologyKing ، در طی این واپس گرای 2021 ، زحل ، که سیاره قوانین است ، اورانوس ، سیاره انبساط را مربع می کند. مربع یک جنبه چالش برانگیز است ، و این احتمالاً به همان اندازه که به نظر می رسد طاقت فرسا خواهد بود. اطمینان حاصل کنید که در این مدت با بدن خود در ارتباط باشید. گرفتار ماندن در خواب ، مراقبه و حرکت دادن بدن به گونه ای که احساس خوبی برای شما داشته باشد می تواند به شما کمک کند. به چه چیزی نیاز دارید تا احساس خوبی داشته باشید؟ شاید لازم باشد یک ساعت زودتر به رختخواب بروید تا به خود اجازه دهید دوباره شارژ کنید. زحل ممکن است عاشق بهره وری باشد ، اما می فهمد که زمان خرابی برای بهترین بودن ما بسیار مهم است.

در طول این مدت چهار ماه و نیم ، آسان است تصور کنید که این سیاره حلقه دار به ما دستور دهد که برویم ، برویم ، برویم و چالش هایی را که پیش روی ما قرار دارد برسانیم ، اما این زمان تسلیم است. صرف نظر از اینکه زندگی شخصی شما در طی همه گیری چگونه تحت تأثیر قرار گرفته است ، همه ما اکنون یک آسیب جمعی را پشت سر می گذاریم و تعیین مرزها بسیار مهم است. هوا گرمتر می شود ، بسیاری از افراد واکسینه می شوند و یک خوشبینی که یک سال پیش وجود نداشت ، هوا را پر می کند. با این حال ، این بدان معنا نیست که بازگشت به معاشرت آسان خواهد بود. ممکن است در اطراف “بازگشت به حالت عادی” اضطراب داشته باشید و این اشکالی ندارد. این کیوان بازگشتی از شما می خواهد که به سلامت روحی ، جسمی و عاطفی خود بپردازید و مرزهایی ایجاد کنید که برای شما مفید باشند. با برداشتن یک قدم جلوتر ، از شما می خواهد که مرزها را به وضوح برای دیگران بیان کنید.

در این مدت ، کیوان همچنین جنبه های سه تار هماهنگی با ماه ، زهره و گره شمالی ایجاد می کند. این جنبه ها به کاهش هرگونه تنش ناشی از میدان اورانوس کمک می کند. با ماه مراقب ، ونوس دوست داشتنی و گره شمالی راهنما ، یافتن و برقراری ارتباط با مرزهای منطبق با نیازهای درونی شما و خواسته های دنیای خارج را آسان تر خواهید کرد. شاید شما بخواهید با دوستیابی راحت باشید و اجتماعات اجتماعی خود را کوچک نگه دارید. زحل خواستار احترام به خود است و اجازه ندهید دیگران شما را تحت فشار قرار دهند و باعث ناراحتی شما شود. هنگامی که می خواهید تفکر منفی و باورهای محدود کننده خود را کنار بگذارید ، از شما خواسته می شود که کمی کار کنید. وقت آن است که مرزهای سالم را بیاورید و قطع کردن مشکلات مبتنی بر ترس را از بین ببرید.

سرانجام ، کیوان بازگشتی از ما می خواهد که با گذشته ، حال و آینده درگیر شویم – همه چیز دایره کامل است. این ممکن است زمان تعطیلی باشد. اگر با شخصی غیرمنصفانه رفتار کرده اید ، تعجب نکنید اگر در این مدت شروع به پشیمانی کردید. به همین ترتیب ، اگر کسی شما را عاشقانه متصل کرد ، بگذارید وقتی همه موفقیت ها و خوشبختی های جدید خود را به نمایش می گذارید ، احساس پشیمانی و حسادت کند. در حالت ایده آل ، این زمانی است که شما به سطح راحتی خود پی خواهید برد ، مرزهای محکمی برپا کرده و سپس پیشرفت خواهید کرد. بله ، این یک زمان غیرقابل پیش بینی بوده است ، بنابراین چه کسی می داند که در ماه اکتبر وقتی زحل مستقیم کار می کند ، زندگی چگونه خواهد بود. اما اگر از این واپس گرایانه برای شروع یکپارچه سازی مجدد ایمن در جامعه با سرعت خود استفاده می کنید ، باید زمان آماده شدن تا حد ممکن آماده باشید.


بیشتر بخوانید داستان های طالع بینی:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>