Rumore Beauty در حال آوردن مارک های زیبایی روسی به خریداران آمریکایی است

تصور زمانی که علاقه مندان به زیبایی آمریکایی دارند دشوار است نمی تواند نام 10 مارک کره ای را سریعتر از آنچه که می توانید بگویید “K-beauty” صدا کنید. اما واقعیت این است که کمتر از یک دهه پیش ، یافتن کالای K-beauty در کابینه آمریکایی به ندرت اتفاق می افتاد. این رونق ناگهانی به لطف فروشنده هایی مانند Glow Recipe ، Soko Glam و Peach & Lily – که همه آنها به عنوان سایت های تجارت الکترونیکی با ارائه صادرات کره ای آغاز شده اند – باعث شد محصولات K-beauty به راحتی در دسترس مصرف کنندگان آمریکایی قرار گیرد.

Rumore Beauty آماده است که برای محصولات روسی نیز همین کار را انجام دهد. بنیانگذار ماریا کار در روسیه متولد و بزرگ شده است ، اما نزدیک به 15 سال پیش به ایالات متحده نقل مکان کرد. وی کار خود را در صنعت زیبایی آغاز کرد و در این مدت مارک هایی از سراسر جهان را مشاهده کرد – از استرالیا ، ایسلند و البته کره – در دسترس مصرف کنندگان آمریکایی قرار گرفت. اما محصولات روسی تقریباً هرگز بخشی از گفتگوی زیبایی جهانی نبودند – شاید به این دلیل که چندی پیش ، محصولات کمیاب بودند.

“وقتی در سال 2007 روسیه را ترک کردم ، تعداد اندکی از محصولات ساخت روسیه که باقی مانده بودند ، بقایای زنده مانده از گذشته اتحاد جماهیر شوروی بود – فکر می کنم کرم هایی در لوله های آلومینیومی ساده و صابون های خشن ، با گزینه های کافی یا جذابیت محصولات زیبایی مدرن ، “می گوید کار.

اما وی هنگام بازدید از مسکو در سال 2019 ، از فروشگاه های زیبایی محلی بازدید کرد و گنجینه ای از مارک های تجاری را پیدا کرد که می دانست مردم در سراسر جهان خواهان آن هستند. او می گوید: “من به دنبال انواع بسیار سالم محصولات زیبایی طبیعی و تمیز بودم که به نظر شگفت انگیز ، بوی عالی و احساس زیبایی بر روی پوست می رسید.”

و ، همانطور که حدس زده اید ، Rumore Beauty به این ترتیب متولد شد. کار ، به همراه بنیانگذار و همسرش مکس ، مأموریت خود را آغاز کرد تا این محصولات زیبایی آینده نسل بعدی را به مخاطبان بیشتری معرفی کند. از آنجا که پرواز در سطح بین المللی در میان بیماری همه گیر امکان پذیر نبود ، آنها به طور مجازی به جستجوی مارک های تجاری ادامه دادند ، با مersسسان دیدار و تجزیه و تحلیل لیست مواد تشکیل دهنده ، اطمینان حاصل کردند که محصولات مطابق با استاندارد “طبیعی” خود هستند. (اما همانطور که کار تصدیق می کند ، این کلمه در کل صنعت مبهم باقی مانده است). جذابیت از استاندارد استاندارد “تمیز” برخوردار است.)

از مدت ها قبل گیاهان گیاهان در قلب زیبایی سنتی روسیه قرار داشته اند. آنا دیچوا ، مدیر عامل نمایشگاه Reed ، سازمان دهنده InterCharm – بزرگترین نمایشگاه زیبایی در روسیه – و یکی از اعضای هیئت مدیره انجمن لوازم آرایشی و عطر سازی روسیه ، می گوید: “یک اتصال قوی با طبیعت در DNA ما وجود دارد.” “از نظر تاریخی ، اکثریت زنان روسی به انواع محصولات زیبایی تولید شده دسترسی نداشتند … بنابراین ، بسیاری از آنها به مواد طبیعی جنگل ها ، مزارع و باغ های خود روی می آوردند ، و درمان های خانگی زیبایی و معجونات تقویت کننده سلامتی تهیه می کردند.” همانطور که کار در هنگام بازدید از مسکو مشاهده کرد ، این سنت در گزینه های بسیار ظریف موجود امروز منعکس شده است.

اما این بدان معنا نیست که محصولات زیبایی روسیه در گذشته جا مانده اند. برعکس ، Karr مواد جدیدی را کشف کرده است – از جمله هیدرولات ، “خانواده بسیار نرم و ملایم روغنهای اساسی که از طریق فرآیند گیاهان تقطیر با بخار ساخته می شوند” – و قالبهای محصول ، مانند روغنهای تمیز کننده آب دوست. وی می گوید: “این ماده ترکیبی بین روغن پاک کننده و مومیایی کننده پاک کننده است که در اثر تماس با آب امولسیون می شود و به شما کمک می کند تا آرایش شما هنگام تغذیه و نرم شدن پوست کاملاً پاک شود.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>