Romaine-Jade Tulloch ‘توهم گرای’ آرایشگر نقش سفیر را با Barry M بازی می کند

این خالق زیبایی که با دستگیره اینستاگرامی خودcakefacerj نیز شناخته می شود ، به دلیل توهمات نوری ذاتی اش با استفاده از آرایش مشهور است

Barry M به عنوان آخرین سفیر برند خود از “توهم گرایان” Romaine-Jade Tulloch ، معروف بهcakfacerj استفاده کرده است.

هنرمند زیبایی در ناتینگهام شایر ، انگلستان ، به دلیل توانایی در ایجاد آرایش های پیچیده ذاتی ، توهمات نوری ، استفاده از چهره به عنوان بوم و توانایی تغییر خود به افرادی مانند اپرا وینفری و ادی مورفی شهرت پیدا کرد.

او تا به امروز 444000 فالوور در اینستاگرامش دارد و با افرادی مانند Revolution Beauty ، Maven Beauty و Scentbird کار کرده است.

تولوچ در همکاری با Barry M مسئولیت ایجاد زیبایی در مبارزات تجاری این برند ، شرکت در محتوای رسانه های اجتماعی و همکاری با مارک رنگ در راه اندازی محصولات جدید و دامنه سایه را بر عهده خواهد داشت.

این احساس اینستاگرام گفت: “من برای ایجاد توهمات خود از همان محصولی استفاده می کنم که برای آرایش روزمره استفاده می کنم و از زمانی که ظاهر آرایش خلاقانه ام را شروع کردم ، محصولات Barry M همیشه یکی از ضروریات کیت من بوده اند.” .

وی افزود: “این مارك از طیف متنوعی از محصولات روز و مقرون به صرفه برخوردار است و من دوست دارم كه این برند به 100٪ عاری از بی رحمی و وگان بودن متعهد باشد و به طور مداوم سعی در ایجاد تغییر در جهان دارد.

“من افتخار می کنم که سفیر باری ام هستم و برای سفر پیش رو بسیار هیجان زده هستم.”

باری ام با بستن افراد مشهور غریبه نیست. در مارس سال گذشته ، این گروه با حضور شریک خیریه خود بنیاد حیات وحش دیوید چوپان ، تووی Pete Wicks را امضا کرد تا با حیات وحش این شرکت ، فعالیت خود را در زمینه حیات وحش انجام دهد و یک ماه بعد با آنا لینگیس ، MUA داخلی خود همکاری کرد تا خط تولید خود را توسعه دهد.

تولوچ برای نشان دادن نقش جدید خود ، با الهام گرفتن از Barry M ، زیبایی ظاهری را ایجاد کرد که شامل محصولات Barry M و نشانگر ماوس اینترنتی بود که به خرید آنلاین محصولات اشاره می کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>