Rodan + Fields Relaunches Sensitive Skin Product Reimen، Soothe | مرور

وی همچنین تأیید می کند ، اگرچه برای درمان بیماری های شدید پوستی می توان به داروهای تجویزی نیز احتیاج داشت ، “مواردی وجود دارد که مراقبت از پوست بدون نسخه برای درمان جرقه های جزئی کافی است.”

با آزمایش روی پوست مستعد آکنه و روزاسه ، خودم را بسیار هیجان زده کردم که به این ماده دست پیدا کردم پاک کننده ژل آرام بخش Soothe (45 دلار) من در حال حاضر یکی از طرفداران مراقبت از پوست با بافت ژل هستم ، و این باعث لغزش و تمیز کردن ملایم می شود. اگر آرایش کامل دارید ، من آن را به عنوان مرحله دوم در یک برنامه تمیز کردن مضاعف توصیه می کنم. برای من ، از بین بردن یک لایه سبک کانسیلر به خوبی کار کرد.

بعدی بعدی است درمان پوست حساس (90 دلار) که به نظر من بی نظیرترین محصول موجود در این سری است. من معمولاً سرم را به عنوان مرحله دوم در برنامه های معمول خود انتخاب می كنم ، اما در عوض ، درمان یك لوسیون سبك است كه سریعاً در پوست فرو می رود. به گفته دیوید پتریلو ، شیمیدان لوازم آرایشی و خود بنیانگذار مارک مراقبت از پوست ، به نظر می رسد که این مواد تمرکز زیادی بر ایجاد آرامش و محافظت از انواع حساس پوست دارند.

وی توضیح می دهد که این فرمول شامل آلانتوئین است که به فواید ترمیم و مرطوب کنندگی زخم مشهور است ، در حالی که دی متیکون “یکی از موثرترین مواد مرطوب کننده و محافظ پوست است که امروزه در محصولات زیبایی یافت می شود” ، برای افزایش نرمی و خاصیت ارتجاعی پوست هنگام قفل شدن کار می کند. مرطوب.

سوم ، و ، به ویژه برای کسانی که مبتلا به اگزما و درماتیت آتوپیک هستند ، این است کرم مرطوب کننده و نجات دهنده (60 دلار) این ماده با موادی تهیه می شود که از محصولات ضد اگزما مانند آرد جو دوسر کلوئیدی (برای رفع خارش و خشکی) و سرامیدها (برای بازسازی سد پوست) تشخیص خواهید داد.

این بافت غنی است بدون اینکه حالت ناخوشایند داشته باشد و غیرممکن است مانند برخی دیگر از مرطوب کننده های جهت دهنده “نجات”. به نظر من بهترین کار این بود که چای صبحانه ام را درست کنم و بگذارم قبل از لایه لایه شدن با آن خیس بخورد ضد آفتاب معدنی روزانه وسیع الطیف SPF 30 (40 دلار) این یک ضد آفتاب معدنی کاملاً کاربردی است ، اما بطری آن برای قیمت کمی کوچک است و برای از بین بردن گچ سفید و گچ ، یک مالش کامل لازم است. اما از آنجا که این روزها بیشتر وقتم را در خانه می گذرانم ، چند ثانیه اضافی مخلوط کردن چیز مهمی نیست.

هر محصول به صورت جداگانه فروخته می شود ، و اگرچه می توانید با محصولات دیگر ترکیب و مطابقت داشته باشید ، اما این خطوط مخصوصاً برای تازه کارانی که از پوست مراقبت می کنند یا افرادی که می خواهند کارهای روزمره خود را مرتب کنند بسیار مفید است. (به عبارت دیگر ، آنها بی عیب و نقص هستند.) اما ، به گفته بنیانگذاران ، محصولات وقتی به دنبال یکدیگر می روند بهترین عملکرد را دارند.

رودان می گوید: “از آنجا که شرایط پوستی بسیار پیچیده است ، هیچ ماده اصلی قهرمان وجود ندارد که مشکلی را حل کند ، از جمله حساسیت. قهرمان واقعی رژیم است.” “دقیقاً مانند ارکستر: این جادو وقتی اتفاق می افتد که همه نوازندگان با استعداد هماهنگ اجرا کنند. به همین ترتیب ، رژیم های ما وقتی در کنسرت به عنوان یک آئین روزانه پوستی استفاده می شوند ، بهترین نتایج ممکن را دارند.”

مجموعه Rodan + Fields Soothe در تاریخ 24 مارس با قیمت 190 دلار در rodanandfields.com یا از طریق هر مشاور Rodan + Fields راه اندازی می شود.


اطلاعات بیشتر در مورد مراقبت از پوست:


اکنون ، روال زیبایی بدون سر و صدا آلیشیا کیز را تماشا کنید:

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>