Revolution Beauty با لیست IPO گسترش چشم می یابد

ارزش 500 میلیون پوند تخمین زده می شود مارک آرایش و مراقبت از پوست ماه آینده در بازار بزرگسالان لندن شناور باشد

مارک انگلیسی آرایش و مراقبت از پوست Revolution Beauty برای اولین بار در بازار بزرگسالان لندن برنامه ریزی کرده است.

شناور در Aim می تواند بنیانگذاران آدام مینتو و تام آلسورث را به ثروت چند میلیون پوندی برساند که ارزش این برند 8 ساله برای عرضه اولیه آن (IPO) 500 میلیون پوند است.

پس از شروع کار به عنوان یک تجارت متمرکز در انگلستان در سال 2013 ، محبوب مورد علاقه در میان جنرال Zs گسترش جهانی خود را آغاز کرد ، و اکنون با حضور در بیش از 11000 خرده فروش ، از جمله Boots و Superdrug ، و همچنین عمده آنلاین ، در سراسر پنج قاره فروخته می شود. بازیکنان Asos ، Beauty Bay و Lookfantastic.

انتظار می رود Revolution Beauty پس از لیست پیشنهادی خود در ماه آینده ، با هدایت Zeus Capital ، به رشد بازار خود در مکان های فعلی و کشورهای جدید ادامه دهد.

این تیم همچنین قصد دارد از درآمد حاصل برای گسترش تعداد پرسنل خود استفاده كند كه در حال حاضر 220 نفر است.

مینتو گفت: “من Revolution Beauty را هشت سال قبل شروع کردم تا انقلابی در زیبایی ایجاد کنم.”

“من می خواستم محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیت بالا را برای همه مقرون به صرفه کنم و اکنون ما در حال دستیابی به این اهداف در سراسر جهان هستیم.”

مدل انقلابی سریع بازار به این برند امکان داد تا به روندهای زیبایی که همیشه در حال تغییر هستند پاسخ دهد و در 14 ماه منتهی به 28 فوریه 2021 ، مارک درآمد 157.6 میلیون پوندی را گزارش کند.

مینتو افزود: “ما رشد فوق العاده ای داشته ایم ، با درآمد CAGR بیش از 99٪ از ابتدای سال مالی 19 ،”.

“مدل تجاری متفاوت ما درآمد آنلاین و خرده فروشی را جمع می کند ، در حالی که استراتژی تولید و بازخورد مصرف کننده ما را قادر می سازد محصولات جدید را به سرعت به بازار عرضه کنیم.”

وی ادامه داد: امروز یک نقطه عطف مهم برای Revolution Beauty و مردم ما رقم می خورد. در حالی که ما برای ایجاد مشاغلی متناسب با مقیاس و پتانسیل مارک تجاری خود کار می کنیم ، من از آنها به خاطر زحمات زیادی که برای رساندن ما به مکان فعلی دارند تشکر می کنم. “

مینتو ، به همراه آلسورث ، اکثریت سهام این تجارت را در اختیار دارند ، در حالی که TSG Consumer Partners (TSG) سهامدار اقلیت است.

علاوه بر سهام تازه منتشر شده ، هر دو بنیانگذار با حفظ 30٪ سهام سهام IPO را ارائه می دهند ، اما TSG بیشتر سهام خود را به فروش می رساند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>