Revlon اولین عطرهای جدید پس از شش سال را با سفیران Megan Thee Stallion و Sofia Carson رونمایی کرد

در رویتر رپ ‘WAP’ و بازیگر فرزندان Disney Descendants ، رایحه های Reign On و One Heart اولین عطر زیبایی از سال 2015 است.

Revlon در حال بازگشت به دنیای عطر با انتشار اولین عطرهای جدید خود در شش سال گذشته است که سفیران تجاری آن Megan Thee Stallion و Sofia Carson در آن حضور دارند.

گفته می شود که دوره جدیدی از توانمندسازی زنان را نمایندگی می کند ، عطرهای عطر زیبایی Reign On و One Heart برای قدرت بخشیدن به زنان با اعتماد به نفس در زندگی جسورانه و موضع گیری برای آنچه باور دارند ایجاد شده است.

گفته می شود که با مبارزاتی که توسط خواننده رپ برنده جایزه گرمی ، مگان تِی استالیون ، برنده جایزه گرمی برگزار می شود ، رایحه “خام و جسورانه” Reign On به زنان مستقل جسارت و خودباوری می بخشد تا جهان را بپذیرند.

رایحه گلی و میوه ای حاوی نت های بالایی از گیاه لیمو و برگهای خیسانده بامبو است. نت های میانی گلبرگ های یاس روشن ، گل آفتابگردان و گل پروانه ؛ و نت های پایه مشک های خالص ، جنگل های بلوند و خزه های شور. ستاره “WAP” و “Hot Girl Summer” گفت: “Revlon’s Reign On عطر عالی برای تمام دختران داغ من است.

“تازه و معاشرت است و مکمل هرگونه تابستان در تابستان است.”

در همین حال ، عطر گلدار و چوبی One Heart ، که شامل ستاره سابق دیزنی ، سوفیا کارسون است ، برای زنانی است که از نشان دادن سمت دلسوز خود نمی ترسند و به عنوان احساس “مانند بسته شدن خود را در یک پتو زیبا و نرم” توصیف می شود.

بازیگر و خواننده فرزندان ، که سال گذشته به جمع سفیران Revlon پیوست ، اظهار داشت: “یک قلب شما را با عشق در آغوش می کشد ، عشقی که همه ما آرزو می کنیم ، اکنون بیش از هر زمان دیگر.

“هر بار که این عطر را می پوشم ، گلها و مشک های زیبا آن با احساس غیر قابل انعطاف از لطافت و امید من را آرام می کنند.”

این شامل نت های برتر ترنج ، فلفل صورتی و شکوفه گلابی است. نت های میانی گل سوسن ، گل صد تومانی و هلیوتروپ ؛ و نت های پایه ای از گل مینا ، چوب صندل و مشک های شیری.

از آنجا که اولین عطر خود را در سال 1935 با Jean Nate – سه سال پس از تاسیس نام تجاری زیبایی میراث در دوران رکود بزرگ در ایالات متحده ارائه داد – Revlon مجموعه گسترده ای از رایحه ها از جمله Electric Youth ، Club Casino و بهترین فروش عطر چارلی را منتشر کرده است. ، که باعث تخمگذاری تعدادی از جناحین از جمله چارلی رد ، چارلی وایت مشک و چارلی پینک اسپارکل شده است.

با این حال ، دو راه اندازی جدید اولین عطرهای جدید این برند را از سال 2015 نشان می دهد ، زمانی که Revlon رایحه Love Is On خود را همزمان با کمپانی تجاری به همین نام منتشر کرد.

عطرهای Reign On و One Heart که هم با اسپری edt (25 دلار آمریکا) و هم با Fine Fragrance Mist (9.99 دلار) موجود است هم اکنون در سایت amazon.com در دسترس هستند و فروشگاه های CVS را در سراسر ایالات متحده انتخاب می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>