Renée Rouleau در 25 سال به عنوان یک بنیانگذار موفق مراقبت از پوست | شکست زیبایی من ، مصاحبه

جذابیت: Renée Rouleau فقط نام شما نیست ، بلکه برند شماست. فکر می کنید این یک انتخاب مخاطره آمیز است؟

غلتک: نام شرکت من به معنای واقعی کلمه نام من در گواهی تولد من هنگام بیرون آمدن از رحم است ، بنابراین بسیار شخصی است. این یک انتخاب استراتژیک بود زیرا سعی داشتم خودم را به عنوان یک متخصص ارتقا دهم. وقتی شرکتی به نام شما است ، طبیعتاً مردم می خواهند بدانند این کیست. کنجکاوی با نام کسی وجود دارد: “رنه رولو کیست؟” من یک متخصص هستم و واقعاً می خواستم این مسئله را به نمایش بگذارم. احساس می کردم پشت سر داشتن نامی این اعتبار را برای تخصص من به ارمغان می آورد.

چالش با آن این است که شما واقعاً باید خود را در حد استاندارد بالا نگه دارید زیرا باید دوست داشتنی باشید. من فقط می توانم فقط خودم باشم ، اما ذره ذره ذره ای ذره بین شخص من ، زندگی من و غیره وجود دارد.

نکته منفی آن این است که شما را در معرض دید قرار می دهد ، زیرا شما شخصاً خودتان هستید و برند شما هستید و اگر اشتباه کنید – خوشبختانه من این کار را نکرده ام – اما افراد شخصاً به دنبال شما خواهند آمد. برای من ، حرکت خوبی بود و هیچ پشیمانی از این بابت ندارم.

جذابیت: چه چیزی کار شما را از سایر متخصصان زیبایی امروز متمایز می کند؟ ارزش منحصر به فرد تجربه Renée Rouleau چیست؟

غلتک: من در طول سالهای زیادی از بسیاری از ارائه دهندگان خدمات درمانی و جراحی صورت داشته ام ، و یکی از زمینه هایی که من واقعاً در آن قوی هستم – و ای کاش زیبایی شناسان در آن قویتر بودند – مشاوره است. بسیاری از اوقات افراد متمرکز هستند که به درمان مراجعه کنند اما با آنها مشاوره نکنند و پوست فرد را درک نکنند.

وقتی تحت درمان پوستی قرار می گیرید ، 75 دقیقه در آنجا هستید. هدف من همیشه درک واقعی نگرانی های آنها ، سبک زندگی آنها بوده است ، ببینم آیا می توانم با یک کارآگاه بازی کنم تا بفهمم چه چیزی باعث مسلح شدن آنها با دانش و محصولات مناسب می شود.

بنابراین لحظه ای که آنها مرا ترک می کنند ، آنها می توانند به دنیا بازگردند و ابزار لازم را برای بهبود پوست خود داشته باشند. ما تقریباً در تمام مدت صحبت می کنیم. بخشی از من در نقش کارآگاه واقعاً درک کردن آنچه که اتفاق می افتد و ارائه راه حل است. بسیار راه حل محور بودن چیزی است که من را منحصر به فرد می کند.

جذابیت: رئیس و رئیس جمهور بودن خود چه وجهی و منفی دارد؟

غلتک: نکته مثبت این است که شما پاداش آنچه را خلق کرده اید می گیرید. اگر کار درستی انجام می دهید و تصمیم گیری خوبی دارید و رفتار خوبی با مردم دارید ، پاداش یک شرکت موفق را می گیرید. من همیشه گفته ام که برای کارمندانم کار می کنم.

از یک طرف ، رئیس بودن خودم عالی است ، اما من برای تیمم کار می کنم. من اینجا هستم تا به آنها خدمت کنم و همیشه اینطور نگاه کرده ام. من ستاره نمایش نیستم. من بذر را کاشتم و آن را آبیاری کردم و آن را آبیاری کردم و آبیاری کردم – این ذهنیت هوس باز است – و ناگهان رشد و شکفت. و من پاداش آن را می گیرم. یک شرکت سودآوری بیش از حد برای من یک ذهنیت عالی بوده است. وقتی شب سرم را روی بالش می گذارم ، می دانم که کار درستی انجام داده ام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>